Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Szoktatok úgy nézni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szoktatok úgy nézni egy lányt, hogy nem is tetszik?

Figyelt kérdés
Az osztályból van egy fiú akire ha ránézek, mindig azt látom, hogy engem figyel. De beszélgetni, kezdeményezni nem jön oda. Üziben egyszer írt bár csak egy dologról kérdezett, aztán kb. három sort válottunk, szóval nem hinném, hogy ismerkedés céljából írt. Nem félénk tipik. menő fiú. De ezt mire vegyem?
2021. máj. 14. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki menő fiú,annak lehet egy gyenge tulajdonsága hogy fél a lányoktól. Én nem merek ránézni arra aki tetszik,inkább csak arra aki nem az esetem.
2021. máj. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja értem, igen lehet, hogy fél. De...ha nem az eseted akkor is simán nézed folyamatosan? Komolyan ma is akárhányszor ránéztem engem figyelt
2021. máj. 14. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az viszont más,tuti tetszel neki cska nem mer kezdeményezni valószinüleg,ezért vagy adsz neki kisebb jeleket ha ő is tetszik,vagy odamész te hozzá. a fejleményeket majd leírhatnád!
2021. máj. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Akkor szerintem majd odamegyek hozzá vagy ráírok.
2021. máj. 14. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az remek ötlet. szintén 3-as meg 1-es vagyok.
2021. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!