Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, másodrendű vagyok a párkapcsolatban fiúként?

Figyelt kérdés

Nekem nem szabad dolgokat, neki igen. Én nem szabad barátkozzak a lánybarátjával és úgy ámblokk egy lánnyal sem, de ő most volt egy fiúval barátkozik, akivel nem mellesleg egy társaságban kávézott és barátkozott a hétvégén.

Én ne beszéljek lánnyal, de azzal a fiúval jár össze, aki iránt még érez vonzódást(elmondása szerint) és kavartak tavaly nyáron.

Mit tegyek? Ha én hozom fel ezeket, akkor ő a sértett fél, és én vagyok az, aki a barátaitól meg akarja vonni.

Viszont, ő elvárta és boldogan fogadta, hogy a lánybarátját töröltem mindenhonnan csak azért, hogy a vitának végetvessek.



2021. máj. 17. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed úgy, mert az vagy. A viselkedése elég egyértelműen mutatja hogy nem fog változtatni, jön a sértődés és a bűntudatkeltés.


Azt tudod tenni, hogy vagy innentől azt csinálod amit akarsz, oda mész és azzal beszélsz akivel szeretnél, vagy otthagyod. Ha az elsőt próbálod, számolj vele hogy ilyen esetekben már megvan a szerepetek és az elnyomód nem nézi jó szemmel, hogy bontogatod a szárnyaidat, úgyhogy általában elég mérgező légkör szokott keletkezni.


Személyes vélemény, de szerintem elég jelet kaptál arra, hogy vele értelmes kapcsolatod nem lesz (meg másnak se).

2021. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ez nem kapcsolat.
2021. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd, és mondd meg neki hogy ezt nem teheti, ez nem normális

Megváltoztatni nem tudod, mint magát a személyt, de ha otthagyod idővel sokkal jobban fogod érezni magad nélküle. Konkrétan megfojt, és azt akarja hogy neked csak ő legyen, viszont mindeközben rád nem is figyel és egyáltalán nem érdekli mit gondolsz

Toxic, dobd ki

2021. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy normál párkapcsolatban egyenlőség van. Nem megengedhető a kettős mérce, arra rámegy az egész kapcsolat. Amit a csaj csinál, az bántalmazás (másik korlátozása, kettős mérce) és valószínűleg némi nárcisztikus vonással is bír (ő sértődik meg és hibáztat). Valószínűleg lenne mit csiszolni az önértékeléseden, ha nem rúgtad még ki két lábbal.
2021. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!