Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen volt az első párkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első párkapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mikor volt? Hány évesen? Kivel? Mikor lettél belé szerelmes? Milyen volt az első randi? Mindenféle sztori érdekel ezzel kapcsolatban. Kérlek kort is, és nemet is írjatok

2021. máj. 21. 22:01
 1/4 anonim válasza:
95%

Én 14 (lány) voltam, ő 21 (srác).


Én érettebb voltam\vagyok a koromnál, ő kicsit megragadt 15-16 éves szinten. De nagyon aranyos volt, kedves, a szerénység szó mellett őt illusztrálják a szótárban ;)


Az első randi nagyon jóó volt.

Beültünk pizzázni, utána sétáltunk a városban, beszélgettünk. Aztán elkapott minket egy olyan nyári zivatar, hogy szaladtunk amerre láttunk. Behúzódtunk egy kapualjba és csurom vizesen csókolóztunk. Eletem első csókja, nagyon furcsa volt :D nem tudtam mit hogyan kell csinálni, baromi hülyén nézhettünk ki xD

Ő se volt túl gyakorlott.


Működött a kapcsolat egy ideig, mert bár 21 éves volt, de nem volt köztünk szex. Ő elfogadta, hogy én erre az egyre még nem állok készen, és korai, és nem, és nem akarok még..

Ő is megvolt nélküle, mint mondtam, igényeiben sem volt teljesen szintben a korával.


Viszont én idővel komolyodni kezdtem, nőttem, ő pedig nem. Úgy éreztem, kezdem lehagyni. Nem éreztem már ugyanúgy vele magam. Én szakítottam vele. Amit a mai napig bánok, mert bár nagyon jóba maradtunk ezek után is, a szakítás után nem sokkal egy baleset miatt (nem ő volt a hibás) meghalt.


A mai napig őrzöm az emlékét és a közös fotóinkat, pedig már férjnél vagyok.


26N

2021. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

15 ot epp betoltottem mikor megismertem.

Az elso randin borozni vitt egy parkba, velem egyidos volt.

Nagyon szerettem de zuros srac volt, (drogok) hamar elvaltak utjaink.

igy 6 evvel kesobb is szokott irkalni, baratnoi mellett is konyorgott, de mar evek ota nem kap valaszt.

2021. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Szar. 15 éves voltam, és belezúgtam egy hasonló korú csajba. Ő meg belém. A probléma, hogy egy frigid nyomorék volt, amit ma úgy mondanak, hogy aszexuális. Mellé meg egy gyökér. Majd' három év alatt némi tapogatásig sikerült jutni vele, de szigorúan csak derékon felül. Aztán lekoptatott azzal, hogy neki ez kevés. Mondjuk soha nem volt normális pasija, szerintem még 45 évesen is szűz. Pár éve találkoztam valakivel, aki ismerte, katasztrófa az élete felnőttként, egy igazi krindzsmester.
2021. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1es ez nagyon romantikus, és egyben szomorú is! 😞❤️
2021. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!