Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány évesen lehet egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lehet egy lánynak pasija ? Mért van az ha egy 13-15 évesnek már van és ez elfogadott ? Mit kell sietni evvel a pasi dologal?

Figyelt kérdés
2021. máj. 23. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem 16 felett már simán kialakulhat egy jó kapcsolat.

13-15 évesen az a "menő", ha valaki már pasizik. Ilyen korban még nem fejlődik ki rendesen az érzelmi inteligencia, ezért náluk teljesen másról szól egy kapcsolat, mint később. Ráadásul a "menő csajok" sietnek ezzel, különben kikerülnek a menők köréből. Szerintem ez nevetségesen gyerekes felfogás.

2021. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Olyan 15-16 évesen
2021. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Sietni?

Normális körülmények között már 8-10 évesen, sőt, akár korábban is kialakulhat a szerelem, ami egyébként nagyban hozzájárul az egészséges személyiségfejlődéshez.

Természetesen ezt mindig az életkori sajátosságoknak megfelelően kell kezelni, tehát nyilván két 8 évesnek nem ugyanolyan lesz egy kapcsolat, mint két harmincasnak, de ez elmondható minden életkorról: pl. két huszonévesnek sem ugyanolyan egy párkapcsolat, mint pl. két 90 évesnek.

Szóval: nem, nem siet el senki semmit, sőt, kifejezetten hátrányos tud lenni, ha valaki felnőttként ébred rá, hogy "jé, létezik másik nem is". Az ilyenekből lesznek a felnőttként tök éretlen, ép kapcsolatra alkalmatlan egyének.

2021. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nagyon egyéni. Ismerek olyan párt, akik 14-15 évesen jöttek össze, ma velem egyidősen, 38-39 évesen, közvetlenül az érettségi utántól fogva férj és feleség, boldog házasok nem nehéz kiszámítani, immáron 20 éve (így még a vaslakodalom is összejöhet nekik akár)


És ismerek olyan 22 éves lányt - sajnos a családomban - aki - bár most szigorúan csakis és kizárólag a COVID-19 miatt - sajnos nem tudtunk megtartani több, nagyobb családi rendezvényt, amit összesítve tegnap pótoltunk, általában soha nem jön 2 rendezvényre ugyanazzal a fiúval, mert ahogy ő fogalmaz, addigra már "lejár a szavatossága".


Én ezt nagyon elítélem.

2021. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukam 16 volt mikor ossze jott apammal🤷🏽‍♀️

Regen is volt ilyen csak regen tobben maradtak egyutt is.

2021. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy gondolom, ahogyan a 3as is. Volt a környezetemben több lány is, akiknek már 12-13 évesen is volt "fiújuk". 14 évesen nekem is volt, de igazából semmi nem volt köztünk. Elmentünk fagyizni, meg moziba. Össze sem lehet hasonlítani egy normális kapcsolattal. Ennek ellenére nem bánom, hogy akkoriban ez történt, igazából nem volt egy túl sok mindent befolyásoló dolog.
2021. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jól írja az #1-eske

He kérdező! Szólj már rá a le pontozókra! Kezdek begurulni... 😠

Aki jót ír azt mért húzzák le?

2021. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!