Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz ötlet volt az anyja előtt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt az anyja előtt?

Figyelt kérdés

A fodrászomnál voltam,és nem tudtam hogy ilyen szép lánya van,de lényegében ő is ott volt nála.


És hát egy picit ráhajtottam elkezdtem vele beszélgetni (semmi komoly,de nagyon megértettük egymást)Hasonlított is rám jellemben,megkérdeztem hány éves ilyesmi,szóval biztos levette hogy tetszik nekem...kb 40 percet voltam ott de végig vele beszéltem.


Szerintetek az anyja most rossz véleménnyel van rólam? Csak mert elég kellemetlen lenne,mindig oda járok hajat vágatni. Ezt leszámítva szívesen összejönnék ezzel a lánnyal kék szem,szőke haj,jó alak :D


2021. máj. 31. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor lehet rossz véleménye rólad, ha hajvágás közben valami olyat mondtál, vagy esetleg a lány negatívan jellemez otthon. Normális esetben azért nem tekinthet rosszul rád, mert a lányával beszélgetsz.:)
2021. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi olyat nem mondtál, akkor biztos nincs rólad rossz véleménnyel.
2021. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak beszélgettél vele és nem írtad hogy bármi gázat vagy nyomulósat mondtál így nem hiszem hogy baja lenne vele
2021. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
99% eséllyel minden rendben.
2021. jún. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké :D köszönöm a válaszokat!
2021. jún. 1. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

"kb 40 percet voltam ott de végig vele beszéltem."

Mit csinált 40 percen keresztül veled a fodrász férfi létedre? Balayage-t? 😂

2023. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!