Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rossz ötlet volt összejönnünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet volt összejönnünk?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, lassan 1 hónapja együtt vagyunk az első barátommal. Régóta ismerjük egymást azt hiszem másodikos korunk óta. Nagyon jó baráti kapcsolatunk volt, ő volt a 2 legjobb barátomból az egyik. Aztán pár hete nem tudom hogy történhetett meg, azóta is ezen töröm a fejem közelebb kerültünk. Mire gondolok..Megfogta a kezem séta közben, átkarolt, beültetett az ölébe, én pedig hagytam. És ez lett belőle,együtt vagyunk. De már nem tudom, hogy jó ötlet volt-e. Szeretem, azt hiszem. Mármint senki más iránt nem éreztem eddig ilyesmit, nincs viszonyítási alapom, nem ismerem ezt az érzést. Ő is érezhet valamit irántam. Nagyon kedves,figyelmes,érzem hogy ő is érez valamit irántam, talán szeret.(?) De én félek. Nem tőle, hanem nem úgy ettől az egèsztől. Megfogja a kezem és a vérnyomásom kétszáz lesz, megpuszil, átölel és rendesen összerezzenek. Nem tudom hogyan kellene viselkednem. Úgy érzem nem való ez a párkapcsolat dolog nekem. Semmikèpp nem szeretnèm megbántani őt semmilyen módon. Mit kellene tennem? Érzett már valaki hasonló módon?.
2017. ápr. 17. 02:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, majd idővel megszokod, esetleg szólj neki, hogy ne vigye túlzásba.


Szerintem nagyon szép dolog, hogy így izgulsz :)

2017. ápr. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező!


Lehet, hogy szerelmes vagy. Mindenképp maradjatok együtt!

A barátságot meg nem kell félteni, ugyanúgy legjobb barátok maradhattok :)

2017. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) Attól félek, hogy valamit rosszul csinálok majd, és ha szakítunk, tönkremegy az a kapcsolat is ami előtte köztünk volt. Nem szeretném hogy így legyen. Azt pedig pláne nem, hogy miattam és a bénázásom miatt alakuljon így. :(
2017. ápr. 17. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Az a legjobb, ha úgy állsz hozzá, hogy nem fogtok szakítani soha. :)

2017. ápr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajj te lány, ne aggódj ennyit. Ő az első, szóval természetes, hogy bizonytalan vagy. Hidd el a bizalom és a biztonság érzése idővel megfog jönni :)
2017. ápr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először tisztázd magadban, hogy ez neked így kellemes-e, örülnél-e ha hamarosan megcsókolna és pár hónap után az ágyban kötnétek ki. Ha ezek a gondolatok jó érzéssel töltenek el, maradj vele és adj neki egy esélyt, mert aranyos és romantikus srácnak tűnik, aki meg akarja adni a módját mindennek! Biztos érez irántad valamit, külömben nem kezdeményezett volna. Viszont ha te úgy döntesz, hogy maradjatok csak barátok, akkor időben mondd meg neki, mielőtt komolyabbra fordulna a helyzet, mert akkor a fájdalom is még kissebb lesz a számára és könnyebben beletörődik, hogy csak barátok maradjatok. Minnél több történik köztetek, annál kockázatosabb, hogy a barátság egy szakítás után megmarad-e. Sok sikert kívánok! :) 21L
2017. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 M_Julcsi válasza:
Szerintem ne aggódj egy percet sem. Ha tényleg szereted, akkor ez normális. :) az első kapcsolat mindig nehezebb, hiszen új dologba vágsz bele. És én csak arra tudlak bátorítani hogy nyíltan mondd el neki a gondolataidat, kétségeidet. Meg fogja érteni, és együtt fog működni, hogy jól érezd magad. Ha meg mégsem így lenne, akkor gondold át végig még egyszer a kapcsolatotokat. :) Szurkolok ;) 20/L
2017. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki időt szakított rám és a hülyeségemre. Talán kicsit megnyugtat most a tudat, hogy mások is érezték így. Viszont, azzal kapcsolatban, hogy mit érzek ha arra gondolok hogy megcsókol stb. Hát kicsit félek. Nem tudom. Talán van bennem egy pici abból, hogy szeretném, de most hogy így végiggondoltam hogy innen hová juthatunk, azt hiszem inkább gyomoridegem lett. ;$
2017. ápr. 17. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok :)

17 vagyok és szintén kb egy hónapja vagyok együtt az első barátommal (akit én nem ismertem olyan régóta előtt).

Na de ezek a dolgok amiket érzel szerintem teljesen normálisak, vagy legalábbis én is átéltem őket, aztán ahogy telt az idő, úgy egyre kevésbé éreztem ezt, lassacskán elkezdtem megszokni. Aztán amikir először megcsókolt, jujjjj, hát én előtte rendes gyomorgörccsel küzdöttem, de ahogy telt az idő egyre természetesebb lett ez is, meg minden más is. Mivel nekem ez az első kaocsolatom, meg alapból visszafogottabb és "maradibb" vagyok ilyen szempontból, ezért nem haladunk túl gyorsan, de pl ha valaki azt mondja nekem egy hónappal ezelőtt hogy ilyen fesztelenül csókolom meg a barátomat az utcán, akkor valószíneg képen röhögöm :D

A lényeg hogy szerintem normális hogy van benned egy kis izgalom, mert azért mégiscsak új dolog ez neked, meg mint írtad váratlan is (nekem is az volt :D)

Ha szeretnéd, vagy kíváncsi vagy valamire, akkor beszélgethetünk priviben :)

17/L

2017. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 dunszti02 válasza:
Szia! Tök normális a viselkedésed! Ahogy írtad amit érzel arra következtetek hogy te is szereted! Ne félj majd egy idő után már nem fogsz összerezzeni mert meg fogod szokni. Ezek a jelek is azt mutatják hogy te is szerelmes vagy a srácb.
2017. ápr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!