Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csak kiakar használni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kiakar használni?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, ő a 2. párkapcsolatom.

A kapcsolatunk elején amikor időnk engedte mindig találkoztunk (előfordult olyan, hogy egy héten 2-szer is, annak ellenére, hogy nem ugyanabban a városban élünk)...de ez mostanság már nem jellemző. Én idén érettségiztem, ő pedig még tanul de nem nagyon érdekli őt a suli...csak bejár a barátok miatt, stb. Suli után meg általában elmegy a haverjaival.

Amikor viszont felhozom neki (nyilván olyan hétköznapokon, amikor náluk igazgatói szünet van), hogy találkozhatnánk néhány órára, akkor egyből rávágja, hogy "nincs kedve, majd hétvégén találkozunk"

Az utóbbi 1 hónapban sokszor felhozza azt, hogy már leakar velem feküdni, én viszont még korainak tartom (még szűz vagyok és elvileg ő is az).

De akkor nem értem, hogy miért sietteti ennyire? Szinte még most "próbálgatja a szárnyait a kapcsolatunk".

Nem arról van szó, hogy nem vonzódok hozzá, csak már annyiszor hozta fel a szexet, hogy kezdem azt hinni, már csak azért van velem, hogy végre elveszítse, utána meg dobjon.

Már néhányszor elmondtam neki, hogy korainak tartom még kissé ezt a témát, de ő csak hajtja a magáét és kezdem úgy érezni, mintha csak erre hajtana.



2021. jún. 2. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Két hónap nem nagy idő, van olyan, hogy ez csak az ismerkedős, randizgatós időszak, mikor a közös programok, együtt töltött idő a fontos. A szex meg nem olyan, hogy durr bele, bár manapság divat, hogy kimarad a simogatás, petting, pedig jó dolog a fokozatosság. Ami számomra megdöbbentő barátod hozzáállása az iskolához, az élethez, milyen felnőtt lesz így belőle?
2021. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 1-2 hónap alatt még oda sem jutok el hogy megbízzak már valakibe,nemhogy még le is feküdjek vele.


Régen volt ez nálam divat hogy 1-2 randi után már szexeltem is,mindig rossz vége volt,vagy az én részemről vagy a pároméról. Azt sem tudtuk mit szeret a másik hogy lenne jó,ebből aztán mindig probléma volt..

2021. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"A kapcsolatunk elején amikor időnk engedte mindig találkoztunk de ez mostanság már nem jellemző."


"Suli után meg általában elmegy a haverjaival."


"Amikor viszont felhozom neki akkor egyből rávágja, hogy "nincs kedve""


"sokszor felhozza azt, hogy már leakar velem feküdni"


"már annyiszor hozta fel a szexet"


"korainak tartom még kissé ezt a témát, de ő csak hajtja a magáét"


Kerdezo.


Ha ilyen szepen es oszinten (ami ritka! Sokan ferditenek mert nem szeretik meg maguknak sem bevallani az ilyet) leirtad a helyzetet, akkor mi okoz ekkora rendetlenseget a fejedben, hogy nem latod tisztan a sracot?


Azert leirom: Hagyd ott a jo budos p*csaba.

2021. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretne a bugyidba kerülni minél gyorsabban és a lehető legkevesebb idő ráfordítással.
2021. jún. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedve? 2 hónap után sem? Nyilván csak a szexet akarja. Szerintem keress egy normálisat, akinek lenne kedve hozzád.
2021. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem való neked egy kapcsolat.
2021. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Tanulj meg helyesen írni.
2021. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6. válaszoló, azért nem lenne nekem való egy kapcsolat, mert nem akarom elveszíteni egy olyannal, aki lehet, hogy csak kihasznál?

Én kérek elnézést, amiért van magamhoz való eszem és nem teszem szét a lábamat xd

2021. jún. 2. 18:31
 9/12 A kérdező kommentje:
7. válaszoló, ha nekem céloztad az üzenetet, akkor tájékoztatlak, hogy tudok helyesen írni és a leírásban látott szövegben szinte nem is ejtettem helyesírási hibát
2021. jún. 2. 18:33
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as


Bar nem a 6-os vagyok, azert ertek egyet vele, mert ha ezt a kerdest csak fel kell tenned itt gyakorin, es meg semmi komolyat nem leptel plane csak 2 honap utan, akkor nagyon eretlen meg az itelokepesseged, es te reprezentalod azoknak a fiatal lanyoknak a hanyadat akiket konnyu beleejteni egy abuzussal teli kapcsolatba, kihasznalo kapcsolatba, stb...


Egyszeruen meg nem tudod megitelni a dolgokat meg sulyozni oket.


Egy ep eszu ember ezt szerintem mar az elejen felismerte volna a masikban, de hogy 2 honapig huzza itt az agyat, az hihetelen lenne.

2021. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!