Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 15 éves lány és egy 19...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány és egy 19 éves fiú között nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
2021. júl. 6. 00:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
41%

Akkor 18év alatt ne legyen kapcsolata senkinek ennyi erővel,ne hasonlítsuk már a pedofiliát ehez...mostmár a csapból is az folyik ,15éves a kérdezző nem kisbaba már emberek. De tudod mit kérdezző eszedbe ne jusson 18éves korod alatt párkapcsolatot kialakítani senkivel ,mert gyerek vagy. Majd ha elmúltál 18 akkor legyen pasif,de az is max 2évvel idősebb ,mert ha már 3évvel idősebb az már írtó gáz lesz.

.



.

2021. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
15 éves voltam ő 19 mikor megismerkedtünk. Nagy szerelem volt, összeházasodtunk és 4 gyerekünk született:)
2021. júl. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
Jé érdekes hogy mennyi embernek van 15évesen idősebb párja. Basszus a párotok pedofil.Akkor a férjem is az mert 9év van köztünk.Hagyjuk már ezt. Nem tudom melyik korban éltek ti. De 15évesen miért ne lehetne 19éves barátja? Vagy legyen apáca? Nektek van gyereketek? Ti vagytok azok a szűlők akik a 17éves gyerek életébe is beleszóltok,belenézte a telókába,nehogy valami csúnya,rossz fiú írjon nekik valamit. Ugye?
2021. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%
Most még soknak tűnik az a négy év, de később ez minimális korkülömbség lesz. Bár javaslom, ne feküdjetek még le egymással. Legalább tudod tesztelni, mennyit bír a fiú szex nélkül, hűséggel :D.
2021. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú amúgy xD
2021. júl. 6. 09:56
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
14-es vagyok. Akkor dugd meg rendesen. De csak kicsit később :D.
2021. júl. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Itt mindenki ennyire elmaradott ,nektek a párotok mennyivel idősebb vagy fiatalabb?
2021. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
21 vagyok. 14 evessel ismerkedem. Támogatom a fiatal nőket. Önállóak, érettebbek a koruknál, a kor csak egy szám, her body her choice, meg a többi baromság. :) támogatás van, ne legyünk szexisták.
2021. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
47%
M8ndig elképedek, hogy GyIK alapján mennyi pedofil van kis hazánkban...
2021. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
57%
Miért pedofil az aki 19évesen 15évessel jön össze? Akkor aki 28évesen jön össze 20évessel az is pedofil nem? Ha már így nézzük ,mert mikor 26 volt akkor a másik fél még csak 16. Tehát ergo pedofil az idősebb személy. Már várom azt a törvényt hogy 18éves kor alatt nem lehet semmi kapcsolatot létesíteni senkivel. Tehát Amíg nem leszel nagykorú addig nem lehet párkapcsolatod ,de utána is csak a saját kord osztályodbal jöhetsz össze,mert ha már akkár 1évvel idősebbel jössz össze akkor anyám borogass már a másik fél pedofil. Ne keverjétek a pedofiliá ide ,ez nem pedofilia.
2021. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!