Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok, és egy éve vagyok együtt a barátommal. Mindketten most végeztünk középiskolában, és próbálunk arra vigyázni, hogy ne legyen semmiféle "baleset". Pontosabban én vigyáznék, de vele állandóan harcolnom kell a condom miatt. Azt mondja, értsem meg, utálja, olyan, mintha az ember zokniban fürödne, neki ez így semmi örömet nem ad. Én viszont félek a tablettáktól, azt hallottam, hogy sokan meghíznak, kiszőrösödnek tőle, annak idején az anyukám ettől hízott több mint 20 kilót. Már azon is gondolkodtam, hogy jobb lenne szakítani, akkor legalább vége lenne az állandó veszekedésnek is.

2021. júl. 7. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a válaszokat ebben a linkben. Ha neked ez nem tetszik (és nem tetszik, hiszen megírtad), akkor mihamarább szakíts. Örökké nem élhetsz így!

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__parkapcs..

2021. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld meg vele megértetni, hogy nem szeretnél tablettát szedni csak azért, hogy ő jobban élvezze. Gumival is ugyanannyi örömet tud okozni. Ha nem tudja elfogadni és mindig veszekedés lesz a vége, akkor lehet a szakítás lesz a legjobb választás.
2021. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem erti meg, akkor jobb ha szakitasz.
2021. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Kérd meg hogy köttesse el magát és aztán nyomkodhatja a virslijét zokni nélkül.
2021. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Igaza van...én 1 hónapig nem voltam úgy lánnyal,hogy kotont kellett volna használom. Sokszor szakítottam emiatt...
2021. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Mi lenne, ha kipróbálnád. Milliónyi nő van, ki nem hízott el tőle, és nem lett szőrös. Ennyi erővel nem fogsz soha éltedben bevenni semmilyen gyógyszert? Hátha lesz mellékhatása?
2021. júl. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet kapni vékonyabb kialakítású óvszereket is. Ha nem egy állat módjára csináljátok, ugyanolyan jól véd, mint a normál és (a párom szerint legalábbis) sokkal jobban érzi a dolgokat.

[link]

2021. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
szerintem csináljátok análba a dugást, a srác meg nyaljon ki lucskosra oszt jónapot 'a kecske is emgmarad meg a káposzta is.
2021. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
#8-as, de mindehova jársz trollkodni?
2021. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
erről szó sincs #9 , ez valós alternatívája lehet a problémájuknak, az hogy a másik kérdés szinte ugyanezzel a kérdéssel foglalkozik , ezért arra is meg erre is ez a jó megodlás szerintem...ennyi, nem kell mindent túlbonyolítani
2021. júl. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!