Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit ciki lenne megint az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit ciki lenne megint az egyik exélvel kavarni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy haverom (inkább ilyen távoli ismeretség van köztünk),szóval nem járunk össze iszogatni stb...csak haverok vagyunk,neki sem,nekem sincs vele semmi bajom,köszönünk egymásnak de ennyi.


Na de a lényeg hogy a volt utolsó barátnőm pont vele szakított,és utána velem jött össze 4 hónapig együtt is voltunk,de szakítottunk.

Aztán ennek a srácnak akkoriban volt egy barátnője,és ő vele is jóban voltam,aztán amikor szakítottam ezzel a lánnyal pont összefutottam vele,aztán kérdezgetett ezzel a lánnyal kapcsolatban.


Na azóta szakítottak ezzel a lánnyal is,és most megint az van hogy az ő volt csaja rám van akadva,mindenem like-olja stb...szóval ő lenne már a második ettől a sráctól,ha értitek mire gondolok :D


Szóval nem lenne ez fura?


2021. júl. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

egyiknek szemét, másiknak kincs ¯\_(シ)_/¯

Ha őt nem zavarja, hajrá

2021. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:'D ez jó...
2021. júl. 8. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Háááát, de fura lenne. Ez az a fajta "neked csak a lepattanó jut.." , tudod... Ha tetszik hát csináld, bár én a helyedben nem tenném.


17l

2021. júl. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!