Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok/Hölgyek! Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Szerintetek nagyon ciki, ezzel elvérezne egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lányok ti mennyire itélnétek el azt a pasit akinek van 1 látássérült lány testvére?Ismerkedésnel(ha kb 1 hónapja beszélgettek) és megtudnátok,elveszitenétek az érdeklődéseteket?Nem akarnátok tovább "ismerkedni" és esetleg később összejönni vele? :/

Köszi lányok a választ,nagy segítség!



2020. ápr. 24. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi? Dehogyis.

Eleve én úgy vettem észre, hogy azok az emberek, akik sérült emberekkel élnek, sokkal empatikusabbak, segítőkészebbek, és ez mindenképp plusz pont

2020. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ez nem változtat semmit
2020. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És még arra is kiváncsi lennék,ha lenne belőle kapcsolat akkor majd házassagban vagy 40-45 éves korban ha rátok maradna a lány tudnátok vigyázni rá?Vagy ez már nem férne bele,hogy a "nyakatokon logjón?"
2020. ápr. 24. 21:49
 4/15 A kérdező kommentje:
Életkort is írtok légyszíves?Mert gondolom az eddigi válaszolok érettebbek és picivel idősebbek.
2020. ápr. 24. 21:50
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Az nem ferne bele, hogy velunk lakjon es mi gondozzuk. Bocs, de en a sajat gyerekemet is elvetetnem / allami gondozasba adnam, ha valami olyan betegsege lenne, amitol egy eletre hatranyos helyzetuve valna.

De ha nem kellene ot gondozni, vigyazni ra, akkor nem lenne problema a beteg testver.

2020. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Én egyáltalán nem ítélném el. Nincs ebben semmi rossz, sőt azok valóban empatikusabbak és segítőkészebbek tudnak lenni, akik egy háztartásban élnek egy sérült emberrel.

Nekem még az is beleférne, hogy segítsek gondozni. Szeretek segíteni másoknak, így ez egyáltalán nem lenne akadály.

17/L

2020. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt én nem vesztenem el az érdeklődésemet.Meg amúgy se a tesóddal élnék így akár süket vagy néma is lehet az se zavarna.Attól ő ugyan olyan értékes ember mint a többi.
2020. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ítélném el?

Viszont minek most azt tervezni, hogy mi lesz 45 évesen? Lehet, hogy csak pár hónap, pár év lesz a kapcsolatból, ha vkit most megismersz.

Talán ezzel riasztod el őket, hogy te már a kővetkező 30 évet is megtervezted az illetővel, akit még nem is ismersz és nincs köztetek még semmi.

2020. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

De buta vagy:) egyáltalán nem ítélnék el senkit ez miatt. Az érdeklődésem sem veszne el. Az előttem szólókkal étek egyet teljes mértékben. (kivéve az 5-ös hozzászólóval)

19L

2020. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

Egy látássérült nem egyenlő a súlyosan testi, szellemi fogyatékossal!

Semmi olyan “gondozás” nem kell a többségüknek, ami rettentő megerőltető lenne. Arról nem is beszélve, hogy elég butaság lenne azért megszakítani egy kapcsolatot, hogy “mi lesz, ha 40 év múlva itt marad nálam a vak testvére”.

Pl mi van, ha (kívánom, hogy ne így legyen) addig születik egy beteg gyereked vagy a párod súlyosan megsérül egy autóbalesetben?

2020. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!