Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi van akkor ha kezdek belesze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha kezdek beleszeretni egy nem hívő srácba hívőként?

Figyelt kérdés
Szóval, nem is olyan rég megismertem egy srácot, aki nagyon kedves, vicces, megértő…csakhogy nem hívő/vallásos. Én pedig katolikusként minden vasárnap templomba járok és gyakorolom a hitemet. Természetesen tudom, hogy a jövőben sok eltérés lesz majd közöttünk és hasonlók (nagyon sok cikket elolvastam) de ez alapvetően mennyire probléma ha eljárnák vele randizni és tovább ismerkedni? Esetleg valakinek valami tapasztalata e téren? Én 19/L vagyok ő pedig 20/F

2021. júl. 8. 21:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
34%

Az sractol fugg.

Hazassag utan veszitened el a szuzesseged?

2021. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
19%

Semmivel nem lesz több vita köztetek mint mások között, már ha nem vagytok nagyon szélsőségesek és nem akarjátok megtéríteni a másikat. Ha bejön akkor nyugodtan ismerkedj vele.


#1 attól hogy valaki katolikus miért akarna várni a házasságig?

2021. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Várni szeretnék házasságig
2021. júl. 8. 21:42
 4/31 anonim ***** válasza:
47%
ne hagyd hogy az ördög lyukat beszéljen a nunádba ! Ez egy mesterkélt alattomos terve , próbatételnek is hívhatjuk, ha ezen elbuksz akkor annak súlyos ára lesz...gondold át, a mi gyülekezetünkben nagyon sok hívő srác van akik egy hívő csajszit szívesen látnának vasárnaponként...
2021. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

#4-nek

Nem engednék neki semmiből ami a vallásomat és a hozzá tartozó parancsokat illeti ha erre gondolsz.

2021. júl. 8. 21:58
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Ez esetben engedd el a kapcsolatot, mert túlságosan elvakult vagy hozzá hogy egy nálad kevésbé hívővel jól kijöjj. Megfolytanád a kapcsolatot csak.
2021. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
52%
oké, te tudod, ha az ördög tervének "eszközét" magadba fogadod , akkor szerintem ugyanúgy a csábításnak fogsz engedni. A könnyebb utat választod, ahelyett hogy keresnél egy elesettebb , csúnyább , hívő srácot - akit mögött az angyalok is összesúgnának, hogy "na ez miylen jót választott magának "
2021. júl. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
58%

De akkor annak mi értelme? Gondold végig.. Olyan társ lesz aki közelebb visz Jézushoz és együtt tudtok haladni a keskeny úton vagy felemás igában kell majd küszködni?

Az a kérdés hogy neked ki az első. Isten vagy a tested vágya?

2021. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Egy 20 éves egészséges fiatal srác amint meghallja, hogy nincs szex, már messze fog járni :D

Meg igen, rengeteg eltérés van az életetek között.

2021. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Ezt furán fogalmaztam meg bocsánat, úgy értettem hogy ami engem illet, tehát miatta igyekeznék nem vétkezni
2021. júl. 8. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!