Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hányadik randi után jötettek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randi után jötettek össze?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltatok? A szüleiteknek mikor(mennyi idő után) mondtátok el hogy van barátotok/barátnőtök? Tudták a szüleitek hogy ismerkedtek/randiztok valakivel? Főként az első párkapcsolat érdekel😅
2021. júl. 14. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem már hogy hányadik randi volt, mert baráti társaságból jöttünk össze. Egy évig tartott az első.
2021. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az első pedig én férfi vagyok kb 2 hónapig udvarolt nekem (mármint a csaj),én féltem a párkapcsolattól,nem is akartam,szűz is voltam a szextől is féltem...aztán végül bele mentem a dologba nagy nehezen,nem is randiztunk csak egyszer lecumizott egy buliban..és úgy :D a szüleim akkor tudták meg amikor egyre többször jött hozzám,és nem tudtam letagadni.
2021. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
A mai világban már úgy működik hogy az első randiban dugás is van.Regebben volt több randi is.Nekem az első randi összejött (már amelyik) de szex nélkül,bár szerintem az első randinak nem a szexről kéne hogy szóljon
2021. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első párkapcsolatomban az első randin összejöttünk :) Már akkor próbált megcsókolni a srác, mielőtt a randit megbeszéltük volna. Az utána lévő kapcsolataimban viszont jellemzően legalább 3-4 alkalommal randiztunk, mielőtt lett volna első csók.
2021. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Társkeresőn megismertem és amikor először találkoztunk (több hónap után) már mindent tudtunk egymástól, összejöttünk és már költöztünk is össze (első randin volt minden).
2021. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a 2. 3. V 4. Volt. 15-16 voltam. Tudta mert "lebuktam". Nem akartam elmondani kivel talalkozok, mert interneten ismertem meg. De egyébként jól sült el, mert még mindig együtt vagyunk. Már 4. Éve.
2021. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én mielőtt ténylegesen megismertem volna a barátomat, mondtam anyukámnak, hogy láttam aznap egy dögös pasit. Egy hónappal később összefutottunk a sráccal, aztán beszélgetni kezdtünk messengeren. Mikor randira hívott, már úgy mondtam anyának, hogy tudod, xy akit említettem elhívott randira. Mivel a szüleinknél laktunk, így nem nagyon tudtuk letagadni.

Arra nem nagyon tudok válaszolni, hogy mikor jöttünk össze. Az első csóktól számítjuk, ami kb 1 héttel az első randi után volt, de még kb 1 hónapig nem "tettük hivatalossá". Nyilván közben nem ismerkedtünk mással.

17 éves voltam akkor, a vőlegényem 21. A megismerkedésünknek 6 éve.

2021. júl. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a lány a 11. randinál érezteúgy hogy akkor kezdjünk el járni, próbáljuk meg együtt.
2021. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!