Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még nem volt első kapcsolatom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem volt első kapcsolatom?

Figyelt kérdés

18l vagyok, és tisztában vagyok azzal, hogy teljesen okés, ha még nem volt barátom (igazából az ismerettségi köröm is hasonló helyzetben van, úgyhogy nem érzem magamat lemaradva).

ettől függetlenül szeretnék már kapcsolatot, legalább egy éve, de mint tudjuk, a jóra várni kell.

igazából csak érdekelnek mások tapasztalatai, élményei.

ti mikor voltatok először kapcsolatban? mennyit vártatok előtte a megfelelő emberre? egyéb tanácsok?


2021. júl. 14. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem volt egy kapcsolatom sem. Én eddig úgy voltam vele, hogy jobb nélküle, mintha valaki kihasználna, és sajnos még nem sikerült találni egy olyan embert, akiben egy az egyben megbízok.


Az viszont nagyon jó, hogy nem érzel nyomást arra, hogy legyen valakid. Annak csak rossz vége lehet. Remélem hamar megtalálod azt a fiút, aki bejön, és törődik veled :)

19F

2021. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
19 évesen volt az első,én alapból is jobban szeretek egyedül lenni,hát de én férfi vagyok nálam nem volt szempont hogy "megfelelőt" találjak,csak tudjam valahova bedugni,hogy végre elveszítsem a szűzességem...ez volt a cél,aztán végül 7 hónapig együtt voltunk (k..va szar kapcsolat volt) de mindegy a célnak megfelelt :D
2021. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

"Türelem,rózsát teremt."


Igazából nekem ez a közmondás a "mottóm" a párkacsolatok terén.

2021. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

15-16 évesen nekem már volt fiúként.


Hát én azt mondanám, ne válogassa annyira, mert ha senki nem jó, akkor talán a te elvárásaid irreálisak. Az élet nem lányregény.

2021. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Ne hallgass erre a baromságra hogy ráérsz mert rohadtul nem. Ahogy telnek az évek egyre nehezebb lesz ismerkedni, megfelelő párt találni, ehhez előbb tapasztalatot kell szerezned, ismerkedni kell, kicsit nyitottabbnak lenned mások felé, elfogadni hogy emberek vagyunk, mindenkinek vannak jellemhibái és senki nem lesz tökéletes hozzád.

Nincs olyan hogy besétál az életedbe a szőke herceg mert nincs ilyen.

Ha valaki szimpatikus, tetszik, vonzódtok egymáshoz akkor nyitni kell felé.

Ha ez nem megy akkor bizony veled vannak a gondok és érdemes lehet egy kis önvizsgálatot tartani.


29F vagyok, pár éve kezdtem nyitottab lenni párkapcsolat terén és hidd el baromi nehéz megfelelő tapasztalat nélkül, nagyon bánom hogy ennyi évek elvesztegettem csak mert a megfelelő lányt vártam. Nincs ilyen, helyette van egy csomó szimpatikus, aranyos, kedves imádni való csaj aki szintén párt keres, ugyanúgy ahogy van egy csomó korban hozzád illő normális srác aki barátnőt szeretne...

2021. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Még nekem sem volt kapcsolatom, én szívesen ismerkednék is.

22F

2021. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb az, hogy semmiképp se azért ismerkedj, hogy legyen végre valakid. Beszélgess fiúkkal, aztán valakivel majd szimpatikusak lesztek egymásnak.

19, vagyok, 1 évvel ezelőtt volt először kapcsolatom. Régebben rosszul éreztem magam, mert a környezetemben már mindenki járt valakivel, ezért mindenképp akartam magamnak egy lányt. Később rájöttem, hogy abban a helyzetben valójában nem is volt szükségem senkire és érdekes módon azonnal megtalált a szerelem, ahogy nem gondoltam erre.

2021. júl. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy veszteség... Majd lesz. Vannak akik szűzen kezdik az egyetemet/főiskolát, pasik is, csajok is. Nincs ebben semmi extra. :)
2021. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megéltem én is ugyanezeket a gondolatokat. Lehetett kapcsolatom csak nem akartam. Még szexet se. Aztán a 20.születésnapom előtt betoppant az életembe a jelenlegi párom, akivel együtt vagyunk azóta is, igaz én már akkor túlvoltam rengeteg átb*száson és csalódáson. Sokszor még mindig szürreális hogy ő van, és hogy értelmes a kapcsolat. Vele vesztettem el és akármi is lesz, sosem fogom megbánni, hidd el megéri várni. Rengeteg barátomnak se volt még kapcsolata, pedig már egyetem közepén vagyunk. Mindenkinek máshogy alakul az élete
2021. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!