Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehetséges hogy túl sokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy túl sokat várok el az első kapcsolatomtól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lett egy párkapcsolatom és nagyon szeretjük egymást, nem az a baj, hanem eléggé sokat veszekszünk az én hibámból, mert én nagyon féltékeny típus vagyok. Mindig van ésszerű magyarázata, és utána én érzem magam bűnösen hogy gyanúsítgatom. Arra gondoltam hogy ez attól is lehet mint a kérdésben is írtam, túl sokat várnék el az első kapcsolatomtól és hogy minden tökéletesen menjen. Szerintetek? Ha van ötletetek hogy mi lehet még ennek az oka, írjátok kérlek le azt is, majd megválaszolom, vagy valami segítséget hogy hogyan tudnék ezen javítani.
2018. jún. 24. 12:34
 1/7 A kérdező kommentje:
*17l 19f
2018. jún. 24. 12:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen éretlen maradsz,a sokadik kapcsolatodban is ezt fogod csinálni.
2018. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted?
2018. jún. 24. 12:51
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyit féltékenykedsz mit vársz? Én az első után kivágtalak volna mint macskát szarni. Túl gyerek vagy még egy komoly kapcsolathoz.
2018. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A féltékenység önbizalomhiányból ered, hogy nem érzed elég szerethetőnek magad, saját magadat kell előbb megszeretni.
2018. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Csak bízz benne, amíg érzed hogy szeret, nincs okod félni :)
2018. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A féltékenység a BIZALOM és ÖNBIZALOM hiánya.

Nem bízol benne - és milyen kapcsolat az, amikor bizalmatlan vagy a másik iránt?

Nem bízol magadban - és milyen kapcsolat az, amikor nem hiszed el, hogy magad mellett, meg tudod tartani a másikat?

.

Amíg ezen a kettőn nem változtatsz, nem az fog sikeredni, amit vársz.

Mindegy, hányadik 'kapcsolatod' lesz is, mind megy a lecsóba.

2018. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!