Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális hogy így érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még sosem volt barátom viszont mostmár kezd zavarni.. minden barátnőmnek van barátja és elég jól mennek köztük a dolgok (aminek persze örülök!) viszont annyira magányosnak érzem magam néha.. részben az én hibám mert nagyon zárkózott vagyok illetve nem megyek sehová ha hívnak a barátaim inni ide oda azt is lemondom mert nem az én világom. Srác akivel meg lehetne valami nincs a közelben. Tanácsok hogy ne érezzem így? Az ki van zárva hogy valakit keressek mert tényleg nincs esélyem:/
2021. júl. 14. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy azt érzed, hogy nincs esélyed. Mindenkinek van esélye.
2021. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek.. nem vagyok egy világ szépe, van pár kg feleslegem de diétázok már pár hónapja és ment le de mégis annyira szép lányok vannak a mai világban hogy szinte kirekesztettnek érzem magam..
2021. júl. 14. 20:43
 3/5 anonim válasza:
100%
valakinek a teltebb hölgyek jönnek be, nem kell aggódni 🤷‍♂️😁
2021. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból normális, hogy nincs önbizalmad, viszont a panaszkodással és önsajnáltatással nem mész semmire.


Nem csak részben a te hibád a jelenlegi helyzet, hanem teljesen. Nem nyitsz, nem ismerkedsz, nem mozdulsz ki, akkor hogy tudnál a közeledben lévő srácokról? Vannak ott bőven, csak teljesen be vagy zárkózva. Így persze hogy nem ismersz egyet sem.


A barátnőid hívnak programokra, ide-oda és mégsem mész. Más a két kezét összetenné ha legalább hívnák, éreznék hogy számít másoknak, figyelnek rá, sokaknak barátai sincsenek. Az önbizalmadon gyúrj először, ami egy hosszabb folyamat. Beszélj a barátnőiddel hogy ezt és ezt érzed, kérd ki a véleményüket, mesélj nekik magadról, pl. hogy nehezen nyitsz. Lehet ők meg azt hiszik, hogy nem is bírod őket, vagy bajod van velük, mert mindig lemondod a programokat.


Röviden változtatás nélkül nem lesz változás sem, csak ugyanaz.

2021. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbáld meg elfogadni önmagad. Én ugyanígy voltam depressziós is lettem miatta de aztán megpróbáltam elfogadni hogy én ilyen vagyok és kész ha valaki szeret az szeressen igy. És amikor elfogadtam ezt elkezdtem másokkal sokkal barátságosabb közvetlenebb lenni és nyitottam mások felé és meg is lett az eredménye
2021. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!