Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Elég friss a kapcsolatunk, de az első pillanattól kezdve jól kijöttünk (még mielőtt összejöttünk volna).

Nagyon rendes fiú, okos és vicces, ráadásul törődő is, mindig tudja, hogyan deríthet jobb kedvre.

Együtt szoktunk játszani egy videójátékot, van, hogy nem csak ketten, hanem a többi barátunkkal. A minap is ez történt, már azt se tudom, mi volt a téma, de az egyik fiú valami hülyeséget mondott, mire a barátom azt mondta, hogy végzett velem, megb*szhatom magam, meg ilyenek. Utóbbi talán durván hangzik, de tudom, hogy nem gondolta komolyan, állandóan így viccelődik és szeretem is a humorát.

Viszont amikor ezt kimondta, nem éreztem olyan jól magam, ezért próbáltam elmagyarázni, de senki nem hallgatott meg, állandóan a szavamba vágtak és nem hagytak beszélni. Ezután még egy darabig maradtam, de mivel a barátom hozzám se szólt, leléptem (eredetileg is csak azért léptem fel, mert ő kért meg).

Az a helyzet, hogy nagyon érzékeny vagyok. Rossz tulajdonságom, hogy mindent magamra veszek, könnyen megsértődöm, stb. Próbálok ezen változtatni, de nem egyszerű.

Amikor a barátom azokat a dolgokat kimondta, minden életkedvem elment, és ezzel most nem túloztam - ráadásul a tény, hogy nem is hagytak szóhoz jutni, csak rontott a helyzeten. Olyan rosszul éreztem (és érzem még mindig) magam, hogy sírnom kellett.

Az a baj, hogy tudom, hogy ez csak hülyeség, hiszen ismerem őt és tudom, hogy nem gondolta komolyan - ettől függetlenül nagyon megbántott, igazán rosszul esett, de úgy érzem, butaság lenne ezt megbeszélni vele, mert nem nagy ügy, nem akarom felfújni az egészet.


2018. aug. 4. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ez a kapcsolat sem fog sokáig tartani...
2018. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ha kibírtunk 3 és fél hónapot, akkor szerintem többet is kifogunk - legalább is nagyon remélem, mert nagyon tetszik nekem a fiú.

Engem az zavar, hogy ilyen hülyeségeken vagyok fennakadva.

2018. aug. 5. 00:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a 3-4 hónapos kapcsolatra ne hivatkozzunk úgy hogy "hát ha eddig kibírtunk". Ez elég kevés, majd ha ott tartasz valakivel hogy "hát ha eddig kibírtunk 3-4 ÉVET" talán hitelesebb lesz. Viszont lehet lepontozni az elsőt, de ez valószínű tényleg nem fog ilyen sokáig tartani. Ülj le vele beszélni, hogy mi volt ez, mi váltotta ezt ki belőle, és mond el neki milyen hatással volt ez rád, közben figyeld a reakcióit. Nem kezdek el olyanokkal jönni hogy akit szeretsz azzal viccből se beszélsz így, mert nekünk is fura, durva humorunk van a párommal, de ha az egyikünk túlzásba esik azt mindig megbeszéljük.
2018. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha kibírtunk 3 és fél hónapot, akkor szerintem többet is kifogunk"

Ja. Még egy hetet biztosan. De azért ne állítsunk már be 3 hónapot olyannak, mint ha egy fél élet lenne. ;) Még igazából csak ismerkedtek egymással.


"Rossz tulajdonságom, hogy mindent magamra veszek"

meg hogy mindenben magadat okolod.

Ne is haragudj, de a pasid egy éretlen kis pöts. Én is gamer vagyok, és a lány, aki most bejön, ő is nagy gamer, de akármi is legyen a szituáció, alapvető, hogy mellette állok. Még akkor is, ha mondjuk miatta veszítünk. Mert a játék az játék. Ő meg egy számomra fontos ember. Elsüllyednék szégyenemben, ha bármi otromba dolgot mondanék rá, nem hogy még gyakorlatilag elküldjem a halál vérveretes f***ára...


"Engem az zavar, hogy ilyen hülyeségeken vagyok fennakadva."

Inkább az kéne, hogy zavarjon, hogy a pasid egy b*nkó.

"nagyon tetszik nekem a fiú."

A tetszés egy dolog. A szerelem meg egy egészen más dolog.


"Nagyon rendes fiú, okos és vicces, ráadásul törődő is, mindig tudja, hogyan deríthet jobb kedvre."

Igen, nekem is ez jött le a történetből...

2018. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!