Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gyakran elbizonytalanodom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran elbizonytalanodom, nem tudom pontosan mit érzek, normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyorsan felvázolnám a helyzetet. 18 éves lány vagyok, most van az első párkapcsolatom, a barátom 19 éves.

15 éves korom óta próbálok pasizni, rengeteget randiztam, de sok srác nem tetszett (nem mindig külsőleg, volt hogy a stílusuk nem jött be), de gyakran estem pofán, hogy akivel akartam valamit durván megbántott, hülyére vett és emiatt sokat csalódtam. Volt akik nagyon tetszettek, de miután teljesen kiábrándítottak, elvesztettem kb a reményt. Legutoljára is volt egy ilyen csalódásom. Volt egy srác akiért rettenetesen odavoltam, sok mindent megtettem volna érte, de csalódást okozott nekem ami részben talán még mindig bánt. De pont ezután a csalódás után jött a barátom, és eleinte nem gondoltam, hogy összejövök vele, de olyan aranyosan próbálkozott, hogy gondoltam adok neki esélyt. Furcsának tartom hogy a külseje annyira nem vonzó nekem, ill talán részletekben, de ha meglátom vagy meglátnám nem kezdene el hevesen verni a szívem hogy hú de helyes srác. Viszont a személyisége nagyon megfogott, szeretek vele lenni meg gyakran érzem a vonzalmat, jól esik ha hozzám ér, de van olyan is hogy nem érzem azt hogy tetszene, vagy nem érzek semmit ha hozzám ér. Szóval így hullámzik nálam a dolog, ezért ki sem tudom mondani hogy bejön de vagy sem.

Nagyjából 2 hónapja vagyunk egyutt, de csak hétvégente tudunk találkozni, vagy kéthetente.

Azért gondolkoztam el mert egyik barátnőm megkérdezett hogy szerelmes vagyok e de nem tudtam válaszolni. Még nem én úgy érzem, de a legjobb bnőm mondta hogy ő már 6-7. talin annak érezte magát, és az ő kapcsolata a barátjával tök tökéletesnek tűnik, mesébe illő, nagyon szeretik egymást, és ezt ennél nem érzem..persze tudom mindenkinél más, de félek hogy velem van a baj.

Nem érzem magam szerelmesen, nem gondolok rá egyfolytába pl nem vagyok annyira oda érte mint egy olyan srácért aki korábban megbántott, de ugyanakkor sajnálnám ha elveszíteném.

Félek hogy lehet azért nem érzeném ezt a szerelem dolgot mert a korábbi sok randi, és csalódás kimerített e téren

Normális hogy még nem érzem nagyon szerelmesnek magam? Vagy ez azt jelenti hogy nem biztos a kapcsolat ?


2015. szept. 9. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne hasonlitgasd a sajat kapcsolatodat masokecal, az ugysem lesz eredmenyes vagy ertelmes :D

Akkor inkabb szereted mint szerelmes vagy bele, nem igaz? Szerintem azert amikor meg nagyon uj a dolog, jo ha az ember erez valamit. Ettol fuggetlenul, meg barmi kialakulhat, de csak ha mar nem ugy gondolsz ra hogy "adsz egy eselyt neki" hanem inkabb ugy hogy szeretnel vele lenni :) az az igazsag hogy ezt igazan Te erzed csak ^^

2015. szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj velük olyan lenni hogy mindent egyenesen a szemükbe mondasz, általában én úgy járok a lányokkal, hogy utalgatnak nekem egy dologra és ha én ezt nem értem meg és az nem úgy van akkor ő sértődik meg, ha megmondanák a lányok nyíltam mit akarnak és nyíltan beszélnének a fiúkkal akkor nem lennének ehez hasonló problémák.
2015. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!