Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ha a barátotok megcsal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a barátotok megcsalna titeket, de miután megtudtátok össze zsugorodna pár centisre,eltaposnátok? Vagy adnátok neki egy esélyt hogy ki engeszteljen titeket úgy hogy le nyalja mindkét talpatok

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Még szép hogy kiadnám az útját

Tudhatta hogy úgyis ez lesz belőle, mégis megcsal

Akkor bizony szevasz

2021. júl. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pfu de beteg kérdés.
2021. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja, de az esetek döntő többségében szakítással végződik.
2021. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Nekem most volt egy ilyen dolog, hogy a csajjal még nem jártam de ismerkedtünk ezért is voltam úgy hogy ismerkedek másokkal is!Erre a csaj azt mondta, hogy megcsaltam, úgy hogy nem is jártunk és nem is kondtuk ki, hogy egy pár vagyunk!

24/F

2021. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedje a cuccát és arra van az ajtó
2021. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!