Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tartsak fent egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsak fent egy "fiatal" kapcsolatot? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 éves vagyok, nemsokára 17, és egy táborban egy lánynak tetszettem. A tábor után beszélgettünk, stb, stb... De én még túl fiatalnak érzem magam hozzá. Rendszeresen beszélgetek vele, de én még nem hinném, hogy készen állok az ilyen "szerelmes üzenetekre" / komoly kapcsolatra. Hogyan tudnám ezt elmondank neki, úgy, hogy nem "töröm össze" teljesen a lelkét?


A válaszokat előre is köszönöm. :)


2021. júl. 29. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Mondd h egy kis lúzer vagy
2021. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
"Szia Gizi. Nagyon aranyos vagy és kedvellek, de még nem érzem magam túl érettnek egy komoly kapcsolatra és emiatt nem szeretném, ha azt éreznéd, hogy csak játszadozok veled."
2021. júl. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 terminator9000 ***** válasza:
71%
Pacsi eggyes🤣
2021. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki az elején hogy: nagyon is de szimpatikus vagy és kedvellek is, de nem tudnék még egy kapcsolatba belemenni mert nem érzem itt az idejét DE szeretek veled beszélgetni és szívesen találkoznék veled sokszor, viszont a kapcsolathoz még kéne nekem egy kis idő.

De persze ezt egy kicsit fogalmazd át.

ÉS KÉRLEK EZT NE ÍRÁSBAN HANEM ÉLŐBEN SZEMTŐL SZEMBEN MOND EL NEKI.

2021. júl. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Hitegesd, d#gd meg, dobd el
2021. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Szia Mariska csak egy lúzer vagyok aki nem mer a csajokhoz szólni, de azért nagy legény vagyok, minkor Lana Rhoades gangbangjaira verem, s elképzelem miket csinálnék a csajjal😂
2021. júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!