Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melegekkel kapcsolatos kérdés....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegekkel kapcsolatos kérdés. Tegnap szakított velem a barátom. Ő volt az első és nagyon nehéz feldolgoznom. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem vesztünk össze, eleg nyugisan váltunk el. Még tartjuk a kapcsolatot is ugy ahogy. De nekem mégis nagyon fáj ez a szakítás mert ő volt az első, és azt is tudom, hogy mindenkinek túl kell esnie ezen, mint a kötelező szurikon. Szóval ha valaki tud valami tanácsot azt megkoszonom. Akár hetero kapcsolatokbol is, mert igazából a szerelem mindekt iranyba ugyan az.

2017. dec. 19. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui.: 18 evesek vagyunk mindketten.
2017. dec. 19. 20:54
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Valakinek az első, az utolsó is egyben, ez egyáltalán nem olyan mint a "kötelező" szuri.

Én az első szakításom után (szerelmes voltam még, amikor megtörtént,szintén 18) 3 hónapig depiztem, de amikor a barátaimmal voltam, feloldóttam. Egyedül létemben meg felmentem vmelyik chatoldalra, és rájöttem h nem vagyok egyedül az érzéssel, és, hogy megtudtam osztani ezt másokkal, nagyon sokat segített. Aki meg nem volt ilyen depis kedvében, azzal normális baráti beszélgetést folytattam, volt olyan, akivel órákig el tudtam hülyülni.


Szóval szerintem oszd meg vkivel az érzéseidet, vagy tarts egy jó síros napot egy üveg bor mellett, csavard fel a hangerőt, és üvöltsd ki a fájdalmadat jó rock/metál zene közben. Nekem ez is segített :)

2017. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Oszinten megvallva az alkoholt ma hazafelé kipróbáltam, es igazabol csak rosszabb lett szerintem. De a zene nem rossz ötlet. A reggelemet is a minimal huzta ki a sirogorcsbol.
2017. dec. 19. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mélyen együttérzek veled.
2017. dec. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roland515 válasza:

Menj a haverokkal,barátokkal,akárkikkel szórakozni,beszélgetni,sportolni stb. A lényeg,hogy ne legyél egyedül. Mert,ha az ember egyedül ücsörög elkezd gondolkozni hülyeségeken aztán befordul vagy valami ostobaságot tesz.

A rendszeres alkoholfogyasztást(KO-ra) nem ajánlom búfelejtőnek.

2018. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!