Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak engem zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavarna?

Figyelt kérdés
Szóval én 17 éves vagyok, és van egy 16 éves, kissé telt barátnőm, de én így szeretem. Viszont szegény elhatározta, hogy elege van a teltségből, és elkezd normálisabban enni, és edzeni, hogy szép vékony legyen. Ezzel nincsen semmi baj. Viszont eközben annyira megszerette az edzést, hogy most már az a célja, hogy erős, izmos legyen. Nagyjából fél éve kezdte el, és már látszik egy kevés eredmény. Nagyobb bicepsz, kerekebb váll, tónusos has, és formásabb combok. Igazából ezzel sincsen bajom. Viszont mikor megkérdeztem, hogy mennyire szeretne izmos lenni, azt válaszolta, hogy testépítő szeretne lenni, reméli, ezzel válaszolt is. De én nem szeretném, hogy izmos legyen, próbáltam lebeszélni róla, de nem tudom. Mit tegyek?

2021. aug. 1. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Semmit. Az ő választása, az ő élete.

Ha nem tetszik, akkor odébb állsz. Gyerekek vagytok még.

Örülj neki, hogy egészséges célja van. Nem biztos, amúgy,

hogy valóban izmostripla akar lenni. Ne akaszd meg.

Menj vele te is edzeni.

2021. aug. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Elég sok évbe telik, mire valakiből testépítő lesz. Szerintem ne aggódj emiatt, addira valószínüleg együtt sem lesztek, mire kialakulnak az izmai.
2021. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Engem is zavarna. Bízz benne, hogy elmúlik, illetve mondogasd neki, hogy most már pont jó. Most túl akarja kompenzálni a múltat.
2021. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor aggodj, ha szerhez fog jutni ..
2021. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ő teste, az ő döntése. Ha neked nem tetszik, akkor dobd ki, keress valaki mást. Gondolom nem dúl a nagy love, ha nem akarsz a jövője részese lenni.
2021. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, én lány vagyok, de az én (volt) párommal is ez miatt mentünk szét. Nem volt bajom azzal, hogy mivé akar válni, támogattam az álmait. A baj akkor kezdődött, mikor az egoját is "megfertőzte" ez az elképzelés. Egyik nap azzal állt elő, hogy ő nem az aki egykor volt, és a jövőjére való tekintettel jobb ha elválnak útjaink. 🙂 (ezt azzal indokolta, hogy nem akar egy "átlag" lánnyal lenni)
2021. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 te mint átlag lány, sokkal jobban jártál. :D


Egyébként én megértem a kérdező problémáját... Nekem se tetszik, ha egy nő a sok gyúrástól olyan szép lesz, mint egy IFA lökhárító...

2021. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Buta pitsa az ilyen. Dobd ki mihamarabb!
2021. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!