Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm autista? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm autista? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után, végül sikerült megegyeznünk, hogy lefekszünk egymással. Mikor beléptem hozzá, elkezdett előadást tartani a pózokról és a biztonságos védekezésről, valami könyv is volt nála. Tudom, hogy tahó voltam, de azt hittem ott helyben lehidalok, mikor ezt megláttam elröhögtem magam. Erre nagyon elkezdett szorongani és azóta se szólt hozzám.

2021. aug. 2. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
19%

Ebből rohadt jó short videót lehetne csinálni, fekszek a nevetéstől.

Szex előtt valami könyvvel a kezében előadást tart, meg ez a kérdés: autista? sírok..:))


Na, de komolyra fordítva a szót, látszik, hogy szereted, és szeretnél vele együtt lenni. Mindenképp meg kell próbálnod kiengesztelni, meg kell vele értetned, hogy nem őt nevetted ki, neked fontos az ő jólléte, és biztonsága.

Sok Sikert!

2021. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, neked még nem kell komoly barátnő. Maradj az éretlen lányoknál még egyelőre,vagy menj fortnite-ozni.. De tényleg, mi az hogy a barátnőd autista-e?! És ezt te komolyan gondoltad.. Azért mert biztonságos együttlétet akar? Azért mert ezért nem szólt hozzád? Egy érzékeny témában kiöntötte neked a lelkét,te meg megaláztad. Ez egy hátbaszúrással érhet fel nála,ami kb olyan mintha állnál a barátnőd előtt pucérán,meglátná a méreted és azt mondja,bocs de ezt inkább felejtsük el. Nem csodálkoznék ha odaszólna, hogy szakítsatok,ezek után meg is érdemelnéd.
2021. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
98%
Szegény lány! Sokkal jobbat érdemel tőled! Te magad vagy a büntetés neki! Jól megaláztad! Az a minimum, hogy bocsánatot kérsz csokival, virággal, de ezek után ne vard, hogy a karodba ugrik!
2021. aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Egy kicsit túlzásba vitted az autizmussal, örülj neki, hogy a barátnőd nem látja ezt a kérdést..De hogy megválaszoljam a kérdésed, kérj bocsánatot és lepd meg valamivel, tegyél ki magadért amennyire csak lehet ! És ne csodálkozz, ha most haragszik rád..
2021. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
41%
Békülős szex első szexnek? :D
2021. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
28%

Én valamilyen szinten értem a szándékát, csak talán nem az együttlét előtt közvetlenül kellett volna ezt elkezdenie, amikor belépsz a szobába, hanem mondjuk azt mondani, hogy üljünk le és beszéljük át a dolgot már jóval előtte.

Így az én szempontomból érthető a reakciód, főleg, hogy egy könyvből magyarázott. Nekem is kissé viccesnek, komikusnak hat a szituáció, bár egyébként szerintem igaza van, csak kissé rosszul tálalta.

2021. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

pl. szep mentés lett volna,hogy azt mondod, hogy egyem a szíved vagy valami...

egek, sotet gyerek lehet te is autista vagy xddd

2021. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!