Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg nagy alkesz vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy alkesz vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőm Tegnap este bemutatott a szüleinek. Vacsoráztunk, utána megkínáltak egy pálinkával. Egy pálinka nem pálinka, gyorsan kértem még egyet. Majd pezsgőt bontottak, de senki nem kért belőle, ezt néhány óra alatt egyedül ittam meg. Aztán még legurítottam néhány sört.

Barátnőm is meglepődött rajtam, ő is iszik de szerinte ez nagyon sok, amit leműveltem.

Barátnőm szülei azt mondtak, hogy kegközekebb Nálunk találkozzunk, mert kiiszom őket a vagyonukból.


Minek kínálgatnak akkor, ha nem szívesen adják.

Sztem Átlagos ivó vagyok.

20F



#Pia, alkesz, alkohol, Mr. Alkohol, Hello részeges, sör #Barátnő, após anyós jelölt
2021. aug. 4. 10:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó benyomást biztos nem keltettél bennük... Az, hogy megkínálnak, nem azt jelenti, hogy mind meg kell inni. Igen, alkesz vagy, ha annyit iszol rendszeresen, hogy ez a mennyiség meg sem kottyan.
2021. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól esett és ez a mennyiség nem kottyant meg :/ igyekszem figyelni erre legközelebb.


A kistesója úgy köszön nekem azóta, hogy “Helló Részeges” :D van ilyen dal is ezzel a cimmel, pedig nem is voltam reszeg :D

2021. aug. 4. 11:04
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
5-10 év múlva szeretettel gondolunk majd a májadra.
2021. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ugyan már :D
2021. aug. 4. 11:21
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nah jóó, nem hiszem el, hogy létezik ilyen :D

Mifelénk vendégségbe a mértekkel fogyasztás a divat. Tehát, ha megkínálnak elfogadom, ha nagyon szomjas/éhes vagyok kérek, de nem pakoltatom ki a féldisznót, hogy megegyem. Ugyanez vonatkozik az alkoholfogyasztásra is, pedig hidd el, a mi családunkban az alkohol nem ritka dolog :D

Tehát legközelebb, ha megkínáltak fogadd el, de ne igyál sokat. Mondjuk a pálinka után egy-két sör (ha a család többi tagja is veled iszik, ha nem, én már hanyagolnám) és kész.

2021. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ettől leszel alkesz, hanem akkor ha rendszeres, mondjuk minden nap ennyit iszol.
2021. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Alkesz nem feltétlen vagy, de illetlen igen.
2021. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Illetlen, nagypofájú.

Cigizni is cigizel? Vagy tudod lesz még?:o

2021. aug. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm szépen :D igyekszem kevesebbet inni, de tenyleg jól esik.

8 As igen cigizek, de iqos-t csak :D Miért lennék illetlen? Ne kínáljon meg, aki nem szívesen adja!


6 os én is így gondolom Csajszika :P :P Lehet a Te pasid kéne, hogy legyek :P

2021. aug. 4. 13:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#8

Megkináltak, szóval kértél mégegyet. Ez utóbbi az illetlen része.

2021. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!