Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom tenyleg szeret engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom tenyleg szeret engem?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk lassan egyutt a baratommal.A napokban derult ki hogy cigizett es fuvezett is egyszer.Honapokig cigizett es nekem nem is mondott errol semmit soha.Minden mast meg tudunk beszelni,el is mond nekem minden bizalmas dolgot,de errol soha egy szot nem mondott.Nagyon csalodtam benne emiatt,nem a cigi a baj hanem hogy nem volt oszinte,becsapott,megvezetett,hazudott.Most elveszett a bizalmam iranta egy kicsit es nem tudom szeret e engem.Nem tudom mit kezdjek ezzel a dologgal.Ugy erzem neha hogy meg sem banta.Nem tudom mit higgyek mar el.

Egyebkent nincs kozos barati tarsasagunk es nem is nagyon szoktunk menni igy sehova egyutt.Ez engem zavar kicsit,felek hogy nem vallal fel engem.Nem tudom mit csinaljak.

Ti mit gondoltok ezekrol?



2020. márc. 14. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hónapokig cigizett és nem vetted észre rajta? Ti csak 5 m távolságból beszéltek egymással? vagy távkapcsolat? :)
2020. márc. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amikor jott hozzam hogy talalkozzunk,mindig fogat mosott elotte,lezuhanyzott gondolom,de akkor egyebkent kolis volt szoval csak hetvegen talalkoztunk.
2020. márc. 14. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Halod ,nagyon gyerekes vagy.
2020. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akarta, hogy csalódj benne, mert tudta mi a véleményed a cigiről. Nem akart balhét. Gyáva volt bevallani. De egy párkapcsolatban sokkal több buktató van, amit meg kell tudni beszélni. Ha már ez is megingat téged, akkor lehet nem a legmegfelelőbb emberrel vagy, esetleg még nem vagy elég érett egy komoly kapcsolatra. Vagy a távkapcsolat nem neked/nektek való, ott bizalom, őszinteség nélkül nem megy.
2020. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kérdező, a szerelem vak. Ezexerint te nem vagy szerelmes...
2020. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En szerelmes vagyok bele,tenyleg nagyon szeretem.Csak felek hogy nem veszek eszre emiatt ilyen dolgokat
2020. márc. 15. 19:38
 7/12 anonim válasza:
44%
Fél év alatt szerintem nem kellene,hogy a barátai előtt bújtasson téged. Nem tudom,szerintem ez nem lesz hosszú élettartamú kapcsolat,de ne haragudj rám ezért! Te sem igazán vagy ebben így boldog, nem igaz? Valószínű az a cucc mindig is ott lesz,nagyon sokan nem tudnak megszabadulni tőle. Téged pedig ez fog kikészíteni,de ne legyen igazam(n sajna így tapasztaltam)! 26/L
2020. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
En boldog vagyok vele.Senkivel nem voltam meg ennyire boldog,csak most ez kicsit megkavarta a dolgokat..
2020. márc. 16. 22:57
 9/12 anonim válasza:

Hát nem értelek,ha a cigizés nem zavar, akkor nem tök mindegy? Lesz még az életben olyan dolog,ami miatt óriásit fogsz csalódni, ezt meg kell tanulnod kezelni, szerintem ez nem olyan eget rengető dolog. Szégyellte magát,félt,hogy elveszít. Ennyi. :)

Inkább azon kellene gondolkodnod,hogy miért iš menekül ahhoz a dologhoz...

2020. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Elmondta miert kezdte el,de az a problemaja mar nem letezik,viszont akkor raszokott.Nem tudom hogy segithetnek a leszokasban.
2020. márc. 17. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!