Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, probléma ha cigány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, probléma ha cigány vagyok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 5. 00:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
az nem baj, csak ha úgy is viselkedsz, ha a szókincsed a a győzike show szintjén rekedt meg vagy minden második szavad az hogy a rák egye meg , meg devla meg gádzsi , szívjam ki, hajjak meg stb - akkor az probléma, én kifejezetten nem szeretem a cigány zenét , mármint ezt a mulatós picsogós félét, szal ha azt nyomatod éjjel nappal akkor az nekem felejtős lenne például de egy szép hegedűs zenekart bármikor meghallgatok étteremben, koncerten , De a nagy pereputtyokért se vagyok oda vagy ha zűrös drogos, lopós cigánybárók a haverjaid akkor az is mínusz pont.
2021. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
#1 25L
2021. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
93%

Teljes mértékben igazat adok az első válaszolónak! (sajnos csak egyszer tudtam értékelni a válaszát, pedig meg érdemelne még 4-et)


De még kiegészíteném a szavait egy két nem tetsző dologgal: "Rajoskodás", "Ki ha én nem" viselkedés, És még szerintem az sem előny, ha a család többsége ismeri a rácsok túlsó oldalát (vagy épp még a "légióban" van)

2021. aug. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
igen
2021. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
41%

🙎ember

🙎🏻ember

🙎🏼ember

🙎🏽ember

🙎🏾ember

🙎🏿ember sőt

🏳️‍🌈 Ember ! Mind embereké vagyunk nincs cigány magyar német román mongol kínai emberek vagyunk !!

2021. aug. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Jellemed a lényeg, azt pedig nem a rassz határozza meg.

Ismerek magyart, aki cigányabb a cigánynál.

2021. aug. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Nem probléma, ne is gondolj ilyet.
2021. aug. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
68%
Ismerek nagyon rendeseket is, de szívtam már meg olyan cigányokkal akik előadták, hogy ők másmilyenek stb és később derültek csak ki a dolgok. A családom viszont nem engedne kapcsolatot, így nálam ez esélytelen.
2021. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
59%

A miniszter elnök is az. Ilyen körülmények között már dicsőség lesz lassan.

De ahogy észre veszem már te is annak veszed.

2021. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
#9 csak ne legyen kötelező !
2021. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!