Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 184cm magas fiú és 154 cm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

184cm magas fiú és 154 cm magas lány?!

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mik a hátrányai és előnyei egy 30cm-es magasságkülönbségnek.

Még soha nem volt ilyen magas barátom és nem tudom mire számítsak :)



2021. aug. 10. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt ismerősöm, aki mesélte, hogy ezt nőként sosem tudta feldolgozni. Azóta max +10 cm, azt mondja.
2021. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Látszatra jól nézhet ki, ha a srác ennyivel magasabb, de egyébként egyáltalán nem jó. Kényelmetlen kézenfogva sétálni, megölelni, vagy épp megcsókolni a másikat.
2021. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Bar nekem meg nem volt ilyen magassagkulonbseggel baratom (csak most alakul pont ilyennel) szerintem nagyon aranyos tud lenni. Kulsore se veszes es nagy biztonsagot tud sugallani. El lehet veszni az oleleseben. A kez fogas lehet tenyleg kenyelmetlen.


A csokrol nekem kicsit mas a velemenyem mint az elozonek. Iszonyat cuki tud lenni amikor megcsokol, vagy puszit ad. Eleve pipiskedned kell hozza neki meg le kell hajolnia. Ilyenkor egyebkent szerintem szoktak a fiuk ezzel huzni a lany agyat hogy nem erik el ot a csokhoz. Nyilvan ha ez zavar meg lehet oldani ha valami godorbe all a srac vagy te allsz valami patkara.


Ha szereted az ilyeneket nem hiszem hogy problema lesz vele.


Viszont a legfontosabb hogy szeressetek egymast, nem ezen fog mulni, meg lehet mindent oldani.

2021. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózásnál hátrány. Sokkal jobb, amikor szinte egyformàk vagy csak 5- 10 centi a magasságkülönbség. Legalábbis én nekem így kényelmes, így szeretem.
2021. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Barátom 193cm, en 163 es semmi nagy hátrányt nem tudok. Igaz majdnem mindig platform cipo van rajtam, ugyhogy olyan 168 szoktam lenni
2021. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Legfőképp rajtatok múlik, hogy álltok ehhez. Kézenfogva simán lehet sétálni, ezzel kapcsolatban soha nem éreztem még problémát, pedig volt több barátom is ilyen különbséggel, a mostani páromnál is hasonló a helyzet. A szexben sem okoz gondot, ha mindketten átlagos intim méretekkel rendelkeztek (ez nem magasságfüggő, főleg a fiúknál).

Csókolózni na azt állva tényleg kényelmetlen hosszan. De ha igazán szerelmesek vagytok egymásba, megoldjátok, leülni, fekve, lépcsőre állsz, esetleg felemel stb.

2021. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!