Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan vessek véget a párkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessek véget a párkapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt..sajnos kapcsolat függő vagyk vgy nm tom de hamar megszeretek embereket akik kedvesek a szívemnek és nagyon nehezen engedem el őket...így jártam most is hiszen 2 éve vagyok a párommal ez idő alatt 2x találkoztunk sajnos mert mindig máshoz megy pont leszarja mi vn vlm ignoral teljes mértékben teljesen tönkre tesz sírva alszok el miatta mit csináljak letiltani nm tom mert vhanyszor letiltom 1p se telik el de vissza oldom hogyan tudnék mégis túl tenni rajta ???😓😓😓 Nagyon nehéz így más fiú sem tudja őt el feledtetni sajnos akármennyire is bánt engem még mindig várom hogy írjon....

2021. aug. 13. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két év alatt kétszer találkoztál vele? 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Ne haragudj de ez nem párkapcsolat. Ezen nincs mit fenntartani.

2021. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 2 alkalommal kavart veled 2 év alatt.

Alkalmi volt ő nem is a párod

2021. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz de mindig mondta hogy jön csak tiltanak minket egymástól és nm tudtam vele találkozni nm engednek sehova a szüleim egyedül
2021. aug. 13. 15:09
 4/6 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és volt már barátom csak öt nm engedik és miatta egyedül nm nagyon mehetek sehova
2021. aug. 13. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem kapcsolat mindegy hogy miért nem az.
2021. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kergess hamis álmokat.

Két év alatt kétszer találkoztatok? Ez neki elég volt, de neked nem. Soha de soha nem fogtok egy húron pendülni, mert a két év alatt ő akár a 3. lány körül is lebzselt.

Vesd ki őt a fejedből és ne sirasd. Semmi értelme. Gondolkodj el afölött, amit itt tanácsolunk Neked.

2021. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!