Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Másodiknak érzem magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodiknak érzem magam a párkapcsolatomban, amit nagyon gyerekesen kezelek. más is volt így?

Figyelt kérdés
Barátomnak van egy legjobb haverja, akivel minden nap beszélgetnek, játszanak hajnalba nyúlóan, mindig találkoznak is. A héten egy egymásnál aludtak, tegnap volt az egyetlen mikor nem találkoztak. Megbeszéltük, hogy ez a nap a miénk, kicsit korábban megyek, mint szoktam, mert nem találkoztunk még a héten. Írt, hogy inkább haverozna, menjek később. Én miatta mindig mindenkit lemondok. Volt egy idő, hogy ez a haverja 2-3 hónapig leszarta egy lány miatt, egyáltalán nem is beszéltek. És úgy érzem, hogy mindig ott voltam neki, segítettem, most nekem lenne erre szükségem egyéb okokból, de úgy érzem csak második vagyok. Ilyenkor rosszul érzem magam, passzív agresszívan bunkózok, flegmázok, egyszerűen nem tudom kezelni ezt az érzést és nem is tudom, hogy hogyan kellene.
2021. márc. 14. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb lenne ha beszélnél vele elvégre a barátod. Mondd el neki hogy mit gondolsz és beszéljétek meg,hidd el segíteni fog :)
2021. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt. Én leültem vele és megbeszéltük. Azóta csak a kedd és a csütörtök van haverozás. A többi nap velem foglalkozik. 17L
2021. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Többször mondtam neki, hogy nem csak 3-4 órákat szeretnék találkozni vele, szeretném, ha lenne egy rendes délután, amit együtt tölthetünk. Ez egyszer jött össze, akkor felkelt 11kor, találkozott a haverjával pár órára majd mentem át. Általában délután kel fel (mert hajnalig játszik) és emiatt ez már a második nap nem működött:D De ott van az is, hogy nem szeretném megszabni neki, hogy mikor keljen, mikor, kivel találkozzon. :/
2021. márc. 14. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló vagyok... Hát így azért már máshogy látom én is a helyzetet. Hát így csak azt tudom mondani hogy beszéld meg vele meggyszer utoljára. Mond meg neki hogy több időt szeretnél vele tölteni, legyenek napok amik csak a tietek, amikor csak egymással foglalkoztok. Ha fontos vagy neki és őszintén szeret megfog érteni és rajon hogy tényleg változtatnia kell
2021. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem jövünk össze gamerrel 😂

Amúgy ha a pasid nem érti meg ezt próbáld meg megbeszélni a dolgot a haverjával. Lehet ő értelmesebb.

2021. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a ló túloldala. Bunkóság egy új kapcsolat miatt a barátait hanyagolni, na de hogy a barátnőjét ennyire leszarni, és inkább haverokkal lógni... Az ilyeneknek nem nagyon értem, minek barátnő. Nem fair veled szemben, hogy te azonnal ugrasz neki, ő meg soha nem tenné, főleg ilyenkor, ha van valami gond
2021. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!