Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tönkretettem a majdnem 2 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a majdnem 2 éves párkapcsolatom! Helyre tudom valahogy hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A probléma az lenne, hogy 2 héttel ezelőtt szakítottunk a párommal. Sajnos a koronavírus eléggé megnehezítette az egészet , nem tudtunk találkozni sem (azért, mert van daganatos beteg nálam és nála is és nem akartunk kockáztatni). Picit messze laktunk egymástól és csak hétvégén tudtunk találkozni mindig.

Október végén találkoztunk utoljára. November közepén összevesztünk de aztán kibékültünk.


Igazság szerint, most hogy szakított velem, rájöttem hogy én voltam végig a hibás. A kapcsolatunk eleje olyan mesebeli volt, mikor az egy évhez közeledtünk, kezdett ellaposodni az egész. Nem becsültem meg a barátom, alig mutattam ki iránta a szeretetem... és végül elege lett. Mindig adott nekem új esélyt hogy változtassak a viselkedésemen, de én hülye nem tettem!

Ezen a héten ráírtam hogy mennyire hiányzik, és hogy szeretném ha kapnék egy új esélyt hogy változtassak magamon. De sajnos már nem szeret, nem akarja újrakezdeni.... borzasztóan hiányzik, nagyon megbántam a tettemet.. ő végig szeretett engem, én csak saját magammal foglalkoztam...:( nagyon megbántam.... én tényleg őszintén szerettem, de ezt már sajnos nem akarta elhinni.. (ami érthető..)



Első kapcsolatom volt. Mindent megtennék, hogy újra megkaphassam! Szerintetek lesz ennek újra jövője....? Ha esetleg néhány hónap múlva újra egymásra találunk? Vagy felejtsem el?:(


2021. márc. 18. 15:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Illetve azt kifelejtettem, hogy sokszor a tanulás miatt nem foglalkoztam vele, és azért sem tudtunk mostanság találkozni. (Sajnos a szüleim elég szigorúak, elvárják hogy jól tanuljak)
2021. márc. 18. 15:50
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Kiszeretett belőled. Ennek vége van, soha nem lesz már olyan mint volt.Engedd el és vond le a tanulságokat magadban hogy ne kövesd el később újra ugyanezeket a hibákat.
2021. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Soha többet nem akarom ugyan ezeket a hibákat elkövetni!:( úgy érzem megőrülök annyira bűntudatom van és hiányzik. Ezt míg élek, nem fogom magamnak megbocsájtani....
2021. márc. 18. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Először is a szüleidnek igaza van mert a tanulás nagyon fontos a jövödet alapozod meg főleg ha jó fejed van mindenképpen érdemes.


A másik tanulj a hibádból következő kapcsolatodban ne kövessd el.

2021. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki érzett már ilyet. Majd találsz mást
2021. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg jó kapcsolat lett volna, nem tudtad volna tönkretenni. Lépj tovább, kihevered!
2021. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Csak a mellőzöttség érzése miatt fáj a szíved, nem azért mert elvesztettél valakit akit szerettél. Azt sem tudod, hogy mi az hogy szeretni valakit, talán egyszer majd rájössz, de addig meg fizeted majd a tanulópénzeket rendesen. Nem lehet hosszú távon szeretni egy olyan embert aki nem viszonozza az érzéseinket, valami szépen lassan meghal az ember szívében a viszonzatlanságtól. Ez van, dobva lettél, meg is érdemelted. Most bőgd ki magad, ennek van itt az ideje.Nem tart sokáig ez az állapot ne aggódj. A lányok általában hamar túlteszik magukat az exen, a fiúkra jellemző inkább hogy időtlen időkig tudnak gyötrődni egy lány miatt akibe szerelmesek voltak. Pár hét múlva már egy másik répán fogsz lovagolni,lehet nagyobb is lesz mint az előző. Szóval miután megitattad az egereket húzzál magadra egy szemtelenül dögös rucit és igazi szívtelen, érzéketlen, flegma, szeretetre, kötődésre képtelen r....c módjára irány bátran előre a péniszerdőbe!
2021. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es

Te beteg vagy, miért bántod ezt a lányt?

2021. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-esnek üzenném, én nem olyan lány vagyok, hidd el. És kedves 8-as ne aggódj, gondoltam hogy lesznek negatív hozzászólások de nem vettem magamra:)
2021. márc. 18. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
akit én igazán szerettem annak mindig megbocsájtottam :)
2021. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!