Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom kimegy külföldre, úgy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kimegy külföldre, úgy néz ki végleg. Nem tudom, így meddig maradhatunk együtt?

Figyelt kérdés

Nekem van még az egyetemen 2 évem, nem szeretném abbahagyni a tanulmányaimat.

Persze, azt szeretné ha majd utána mennék, de ennyi ideig félek, hogy úgysem fog működni a távkapcsolat.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Nagyon szeretem, de bennem van a félelem.


2021. aug. 14. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Rajtatok múlik mennyire akarjátok ezt, elég sok áldozatot követel. Általában az lesz, hogy a külföldön élő kavargat kint, te beleszeretsz másba itthon, aztán megy az élet tovább.
2021. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem sokaig.


En is amikor tini voltam emlekszem volt egy csaj aki tetszett, meg o is nyitott volt.


Aztan meselte, hogy jon egy cserediak srac Belgiumbol hozza.


Emlegettem neki hogy akkor koltozik is Belgiumba? Mert hat nem akarok feleslegesen erzelmet meg idot pazarolni.


Mondta, hogy dehogy mit akar o egy belga sraccal neki nem jonnek be hagyjam mar.


Par hetre ra kitette a kozossegi median hogy parkapcsolatban van egy belga sraccal.


Utoljara lattam 1 - 2 eve, mar kint tanult belgiumban es rengeteg fotoja van a sraccal kint Belgiumban.


Nem hulyek a lanyok, nok. Amint jon valami "hasznosabb" helyzet, azonnal kihasznaljak. Hulyek lennenek ha nem igy tennenek. A legtobbjuk opportunista, ugy vettem eszre. De ha barkinek jon egy ilyen "ajanlat", oszinten, ki utasitana vissza?


Szoval nemtom, de nem a legjobbak a kilatasaid, szerintem.

2021. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
"tini kategória"...
2021. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem fog működni.
2021. aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha komoly a kapcsolat, akkor beszéljétek meg a közös jövőtöket és cselekedjetek az alapján. Mondjátok el egymásnak hol akartok lakni, melyik országban. Ha ez nagyon elüt akkor alapból nincs jövője egy kapcsolatnak... Ha hasonló a jövő képetek akkor meg rajtatok múlik. A srác meg is várhatna ha szeret, hogy együtt menjetek ki, ha ott akartok letelepedni. Ha meg vissza akar jönni pár éven belül akkor az aktuális egyetemed után visszajön hozzád. Beszéltetek már közös jövőről? Ez az egyik alap pillére egy komoly, hosszú távú párkapcsolatnak.
2021. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass azokra, akik azt írják nem fog működni. Ez teljes mértékig csak tőletek függ.

Ha kitartó típusok vagytok, akkor sztem működni fog.

Unokatesómék 2 évig táv kapcsolatban voltak, 2-3 havonta ha tudtak találkozni. Most már gyerekük van. Egy másik ismerősöm is már évek óta táv kapcsolatban vannak, volt hogy fél-1 évig nem találkoztak, de még mindig együtt vannak.

Szóval igen, CSAK tőletek függ.

Egy próbát szerintem mindenképp megér.

2021. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a megcsaláshoz nem kell külföld, együttélés közben is megtörténhet... Ez a tény személyfüggő, ahogy az is, hogy szeretitek-e egymást annyira, hogy a távolság ne okozzon gondot.



Nálunk működött. Az exem külföldön élt és ott járt egyetemre. Kb. 3-4 havonta kb. 2 hétre kimentem hozzá, idő közben meg Ő is hazajárt a családja miatt, ilyenkor felmentem hozzájuk vagy Ő jött le. Rengeteget Skype-oltunk, szinte mindennap írtunk egymásnak, na meg online is játszottunk. Jaa és a szüneteiben pl. nyári, akkor mindig hazajött és együtt voltunk.


Tehát egyetemistaként, szerintem még egyszerűbb is ezt megoldani a szünidők miatt, mint ha rendesen dolgoznál.

2021. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Működhet, ha a tanulmányaid után utána mész.
2021. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideje vagytok együtt?

Te érzed... Mennyire komoly? Vannak közös terveitek, álmaitok?

2 év nem olyan sok idő. Gondolom ünnepekkor hazajön, vagy te mész, az utóbbi még jobb lesz, látod hol él, hol dolgozik, igy egy kicsit jobb lesz ám 😉

Utána te is kimész, ő addig spórol, gyüjtöget, lehet, hogy már saját lakás is összejön, aztán éltek boldogan. 🥰

2021. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk "csak" együtt.

Ezért is vagyok bizonytalan. Nagyon jól megvagyunk egyébként, "álompasi", de úgy érzem, nem élem magam bele nagyon, hogy lesz jövőnk így. Félek, hogy a távolság el fog választani minket. Ugyanakkor nem szeretnék ezért lemondani róla. Hátha mégis meg lehet oldani.

Szóval most kettős érzés van bennem.

Látom, van vélemény mindkét oldalról.

2021. aug. 14. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!