Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratnom megtalalta az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom megtalalta az egyik plusst még amit exemtol kaptam, el is felejtettem hogy meg az meg volt nekem es eltettem. ?

Figyelt kérdés
Ra kerdezett hogx kitol van ez a pluss maci en elmondtam neki es ahogy megkapta a valaszt szetcibalta darabokra majd mosolygot utana gunyosan. Ti is tennetek ehhez hasonlot lanyok ha ti megtalalnatok parotok exetol kapott pluss allatat?

2021. szept. 1. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Hany eves a leanyzo, 11?
2021. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Úristen.. Ez nem normális. Én a helyedben minél előbb szakítanék vele, mielőtt téged fog bántani. Ha benne ennyi agresszió van, ki tudja mikor fog neked ártani.
2021. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szakítanék vele egyből. Ez abszolút nem tolerálható a részemről.
2021. szept. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
#1 Hát ilyet még egy 11 éves kislány se csinálna szerintem. Ha csak nem Martin hugáról van szó! 😂
2021. szept. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Primitív. Szabadulj meg tőle.

Az én első fiúm ott volt a menyasszonyával az esküvőmön a közös baráti társaságunkkal együtt. Jártunk egy évig, én 15, ő 18 volt. Vége lett, de szinte testvéri barátság maradt. Tudta a menyasszonya, tudta a vőlegényem.

Az ilyen liba, akiben a féltékenység ilyen ousztító cselekvést gerjeszt, sosem lesz képes kulturált emberi kapcsolatra. Nemcsak szerelmi, hanem baráti, rokoni, munkahelyi kapcsolatra sem.

Kb akkora lehet az IQ-ja, mint a fejkörmérete centiben.

Menekülj!

2021. szept. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Azonnal kidobnám. Kezeltesse magát.
2021. szept. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Na hagyom, hogy lepontozzatok, azért, mert én nem feltétlenül jelenteném ki, hogy a kis csaj pszichopata.

Lehet, hogy most megy át valamin, talán felmerült benne már napok óta, hogy megcsalod, és erre, mikor még a maci is.

Nyílván nem teljesen érthető a reakció, de ha több minden összeadódott, akkor már egy kicsit jobban.

Ja és ezt honnan szűrtem le? A kérdező leírta, gúnyosan nevetett. Nem kajánul, mint aki élvezte, nem, hanem gúnyosan.

2021. szept. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Én a csajt cibálnám szét darabokra és kiba$znám mint a macskát szarni.
2021. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Na, abban a pillanatban dobnám ezt a primitív rüfkét.
2021. szept. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Én meg megnézném hogy az exeddel is ilyen kemény lenne e mint a macival, vagy behúzná fülét farkát???
2021. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!