Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan lépjek túl rajta? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta? Ti hogyan felejtettétek el az első szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Barátommal pár napja szakítottunk. Több, mint 1 éves kapcsolat volt, és az első. Hogyan felejtsem el? Ti hogy csináltátok? Köszi előre is :)

2017. márc. 1. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előző barátom volt az *első* mindenben! 2évig voltunk együtt halálos szerelmes voltam,aztán rá 3hónapra össze jöttem a mostani párommal,de neki legalább 3,4hónapig nem tudtam ki mondani azt a szót hogy szeretlek! De ő azt mondta hogy addig küzd értem még teljesen az övé nem leszek,pedig már akkor is imádtam minden percét annak hogy vele lehetek de mégse éreztem azt h szerelmes vagyok vagy készen állok a kapcsolatra,de aztán sikerült annyira az ujja köré csavarnia hogy már 3éve együtt vagyunk boldogságban és most vagyok tőle 10hetes terhes.

De ne hogy azt hidd nekem könnyű volt most már szerencsés vagyok hogy túl éltem azt az időt,de képes lettem volna bele halni annyira szerettem,főleg úgy hogy a mostani pároméknál dolgozott,sokat láttam nehéz volt el felejtenem,de miután munkahelyet váltott minden tökéletessé fordult,és sokszor eszembe van,hogy talán sose volt a mi szerelmünk őszinte,hanem a mostani,de az valami csoda :)

2017. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt ezt a hozzászólást olvasni :) Gratulálok, és sok boldogságot a babához! ;)
2017. márc. 1. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm,ha gondolod írj privátban,remélem hogy minden rendbe jön!
2017. márc. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!