Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi számít gyerekesnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít gyerekesnek?

Figyelt kérdés
Na szóval, 16 éves srác vagyok. Bolondos, általában jókedvű, de ha kell akkor nagyon komoly tudok lenni. Iszonyatosan sokszor megkapom a velem egyidős lányoktól (vagy fiatallabbaktól!!!) hogy gyerekes vagyok. Miért?? Ennyi idősen nem gyereknek kéne lennem? Egyrészt, másrészt viszont picit talán megértem… vagyis megérteném ha egy idősebb hölgy mondaná ezt (18-20). Mire vágynak ezek a mai tinik? Érett 30-as palira? Nem igazán értem. Lehet tényleg velem van a baj, és változnom kéne, de akkor hogyan? Miben változtassak? Szerintem a gyerekességem max a viselkedésemben merül ki, mert a korom ellenére már vannak céljaim, terveim, elképzeléseim a jövővel kapcsolatban. Visszatérve, akkor legyek fa arc? Legyen mindig komor/rideg tekintetem? Lehet hülyeségeket írtam, de nem tudom elképzelni hogy mit találnak bennem gyerekesnek. Biztos sokszor ismételtem magam, picit összeszedetlenül fogalmaztam meg amit közölni akartam. Köszi ha elolvastad, válaszokat előre is köszi!
2021. szept. 8. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Ugyanígy vagyok haver,ne is foglalkozz ilyenekkel.
2021. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Innen senki nem fogja tudni megmondani, benned mit találhat valaki gyerekesnek. Vannak általános dolgok, de a leginkább az vinne előre (ha egyáltalán változni akarsz, az emberek 99%-áért nem érdemes változni), ha megkérdeznéd azokat, akik ezt mondják rád. Ha ők meg tudják indokolni, miért gondolják ezt rólad, akkor azzal már tudsz dolgozni, akárki akármit fog itt írni, szinte biztosan nem lesz pont most, pont neked, pont úgy, ahogy te szeretnéd hasznos, mivel mi nem vagyunk veled, nem látunk, nem tudjuk, milyen vagy valójában (és nem, ezt nem lehet írásban elmondani :D). Szóval legjobban akkor jársz, ha a forrást kérdezed, mire gondol :)
2021. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, így nehéz tanácsot adni, ugyanis az írásodból ítélve nem tűnsz gyerekesnek. Én nem kedvelem a túl komoly srácokat, nem rossz dolog az, ha valaki egy kicsit bolondos, addig amíg tudja mikor lehet hülyéskedni és mikor nem. Én azt vettem észre, hogy a fiúk általában próbálnak komolynak tűnni a lányok tásaságában, de amikor a haverokkal vannak, nagyon gyerekesek tudnak lenni, és a legtöbb lány nem kedveli a scrácok humorát stb. De ne foglalkozz velük, csak légy önmagad, és ha valakinek nem tetszik, akkor ott az ajtó. Ennyi. :D
2021. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
16 éves fiú vagy, persze hogy gyerekes vagy. De ne akadj fenn ezen.
2021. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, sokan csak azért mondják ezt, mert semmilyen más felületen nem tudnak támadni.

Az írásodból valóban nem tűnsz gyerekesnek. Szerintem itt a hangsúly az arányokon van. Nagyon jó dolog, ha vicces és jókedvű vagy, de nem lehet örökké ilyennek lenni. Ha más csak ennyit lát belőled (azaz nem ismeri a komoly oldalad), akkor gondolhatja azt, hogy csak egy nagy gyerekként éled az életedet. Ne csak lehessen, beszélgess is másokkal komoly dolgokról (ha úgy hozza a helyzet). Mutass rá, hogy van más oldalad is, ne csak mondd. Legyen egyensúlyban mindkét éned.

Tényleg nehéz erre tanácsod adni, hirtelen ennyi jutott eszembe.

2021. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. szept. 8. 22:36
 7/7 anonim válasza:
100%

Több ponton egyetértek az előzőekkel.

- Írásod alapján nem tűnsz gyerekesnek. Szerintem épphogy intelligensnek tűnsz. De innen nem fogunk tudni többet mondani.

- Aki gyerekesnek nevez úgy, hogy még fiatalabb is, talán csak támadni akar. Ilyenkor arra reagálj, hogy mivel váltottad ki ezt, hiszen csak nem akartad kiváltani belőle, hogy sértegessen.

- Megpróbálhatod megkérni, hogy konkretizálja, mit lát gyerekesnek.

2021. szept. 9. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!