Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyéjszakás kalandok vagy várjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandok vagy várjak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe "szerelmes" vagyok, de ahoz mire ebből kialakuljon köztünk valami ahoz idő kell...Viszont már 16 éves vagyok és eléggé vágyok nemi együttlétre, szeretnék túl lenni dolgokon, de ezt mind úgy, hogy nem szerelmi alapon mert nem tudnám sajnos viszonozni. Gondoltam, hogy elmegyek bulizni és gátlások nélkül csinálni ezt-azt, akkor úgy ott túl lenni a dolgokon valakivel, csak nem tudom megbánnám e ha olyannal történik meg akit nem is ismerek, vagy szerintetek ez felelőtlenség? Vagy inkább várjak még kitudja meddig mire kialakul ez a kapcsolat "avval a fiúval".

2021. szept. 27. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább várj, ráérsz még.
2021. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Egyetértek az elsővel , de ha mégis meggondolnád magad akkor itt vagyok én 😉
2021. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj! Fiatal vagy, van még időd, ne add oda magad bárkinek!
2021. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj el bulizni, és ismerkedj egy jót. Aztán, ha van valaki szimpi, akkor hajrá. Neked is jobb, ha a szerelmed elé mejd nem tapasztalatlanul állsz már.
2021. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom! Én tizenhat évesen még mesét néztem. Rá érsz még szerintem.
2021. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj vele. Nézd meg a hozzászólókat, hasonló alakokat is kifoghatsz. Csak kihasználna/kihasználnának. Fiatal vagy és előtted az élet. Sokkal fájdalommentesebb, kellemesebb ha a szerelmeddel történik meg egy nyugodt helyen, biztos nem lesz lelkiismeret furdalásod, jobban elengeded magad, ezáltal fájdalom mentesebb is, tudtok róla beszélni előtte, utána és közben. Buliban nem figyelne rád a srác, részeg is lenne, rosszul teljesítene, fájna is neked és rosszabb esetben szét is kürtölné a kis kalandját...

Nem túlesni kell rajta...nem leszel nagyobb lány attól, nő meg pláne nem... Hiába mondják sokan hogy nem számít a szüzesség, az viszont igen is számít hogy milyen az első szexuális élményed, nagy hatással lesz az egész életedre.

Az pedig ilyen fiatalon egyáltalán nem baj ha tapasztalatlanul mész bele egy szerelem alapú kapcsolatba. Megvan annak a maga varázsa ha egymást tanítjátok, összecsiszolódtok.


Nem csak a levegőbe beszélek, én vettem el a barátnőm szüzességét, előttem neki is megfordult hasonló a fejében, miután megtörtént köztünk elmondta, hogy örül hogy szerelemben vesztette el...


18F

2021. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj vele. Sok olyan lányt ismerek, aki nagyon megbánta, hogy egy buli után, részegen feküdt le először egy idegennel. Sőt, még olyan ismerősöm is van, aki kapcsolatban veszette el, de még úgy is megbánta. Érdemes még várnod vele.:)
2021. szept. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne sied el, nehogy megbánjad! Fiatal vagy még, van időd. A 7. válaszoló szépen megírta.
2021. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Szia én is 16 vagyok. Nemrég veszítettem el, igaz hogy nem buliban de nem jártunk a sráccal csak kavartunk és pár tali után lefeküdtem vele.

Megértem aki hirtelen elítél de nem érzem hogy megbántam volna. És nem azért csináltam hogy jujj nehogy szűz legyek sőt szinte nem is változott az életem,egyszerűen csak már kíváncsi voltam,működött közöttünk a kémia,jó volt vele a csók és tapasztaltabb volt nálam.

Az igaz hogy fájt és mivel az első eléggé bénáztam de ennyiből is örülök hogy nem vártam többet a "kapcsolatunkból" így nem volt rajtam nyomás.

Nem szándékosan terveztem így,azt se bántam volna ha kapcsolatban történik de az se garancia hogy nem csak kihasznál a másik és otthagy utána vagy hogy figyel rám. Olyan igazi komoly kapcsolatom meg kitudja mikor lesz.

Én úgy álltam hozzá hogy nem vettem olyan túl komolyan ezt a szüzesség dolgot, tapasztalatot szereztem,nem mondom hogy annyira élveztem de rossz se volt meg nem maradt bennem semmilyen trauma. Én nem bántam meg

2021. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Én szívesen vállalom a fiú szerepét 😊
2021. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!