Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért? 🤔 Miert nincs már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? 🤔 Miert nincs már normális fiú? Miért mindenki az egyejszakas kalandokra megy?

Figyelt kérdés
18-21 éves korosztaly

2018. okt. 25. 17:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki. Én azt veszem észre, hogy aki néz ki valahogy, az megy az egyéjszakás kalandokra..
2018. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Van normális fiú. Sok. Ahogy normális lány is.
2018. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

És a kérdésedbe itt a válasz, hogy miért nem foglalkoztam eddig ilyenekkel :D Az a baj, mindkét nem ilyen, aki meg normális ezen a téren, az meg depressziós és nem hiszi hogy valaki szeretni tudja. Ilyen vagyok én is, van aki bírja van aki kb beleőrül, de ezt látják és ilyenek lesznek 13 éves kor felé...

17F

2018. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim válasza:
100%
Én meg normális lányt nem találok...
2018. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
30%
3-as vagyok. Igen vannak normálisak, de nagyon ritka. És aki ilyen depressziós és esélytelennek látja "just like me", annak esélye sincs találni senkit.
2018. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
Én a másik véglet vagyok, fiúként nem akarok szexet az esküvőig, de mintha ezt nem díjaznák a mai lányok.
2018. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%

Vannak. Ugyanaz a problémájuk, mint neked. Miért nincs egy normális lány, aki szóba állna velük?


A legtöbb ember ebben a korban egy hormonok hajtotta b...ógép. Fiúk, lányok egyaránt. Vannak kivételek, de ritkák. Ez nem a modern kor vívmánya, a szaporodási ösztön mindig is így működött.


A "normális fiúk", ahogyan te nevezed őket, azok, akik visszahúzódóak, nem hangoskodnak, nem játsszák az eszüket és hajtják a sunákat. Meg tudod találni őket, csak rossz helyen keresed. Nézz körül azokban a szubkultúrákban, amit a nagyhangú (és buta) kanok leszólnak, kiröhögnek: anime, számítógép, gamer, ilyesmik. Persze ott kevés eséllyel fogsz találni kisportolt, Adonisz-külsejű srácokat. Alapanyagot viszont igen, hogy egy visszahúzódó, a nagypofájú többség által kellően megrémített srácból megfelelő férfit nevelj. Ez ilyen csináld magad dolog lesz.

2018. okt. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
49%
3as vagyok. 7-es jól mondja. Én mondjuk a Gamer "sportágat" hajtom. Tényleg nem vagyok egy kidolgozott én se, lehet jol nézek ki nem tudom nem is érdekel. Sose akartam hogy a külsőm miatt szeressenek, de ebbe a korba ez lehetetlen. Ahogy meg idősödök én is, annyira folyton esélytelen hogy egy "okosabb" embernek kellenék, és arra is egyre kevesebb az esély hogy pont egy szűz normális lányt találnék. Ez mondjuk lehet csak az én hülyeségem.
2018. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:

És lányok?

Én azt tapasztaltam, hogy a lányoknak nem számít a hűséges és az olyan fiú aki tiszta szívből szeret. Vagy tévedek? Lehet.

Viszont ha van is rendes lány az vagy foglalt vagy nem akarnak kapcsolatot.

2018. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyen fiúkat üzenem a kérdezőnek

#6nak üzenem biztos van lány akinek ez tetszene /L

2018. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!