Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Valakinek vmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valakinek vmi megoldás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az életem úgy alakult, hogy 20 évesen elköltöztem anyáméktól. voltak kisebb nagyobb viták amik a hozzáállásomnak voltak nagyrészt köszönhetőek.

Sajnos vagy nem sajnos nem jutottam messzire.

Ilyen holosan volt barátnőm nyárról, aztán össze vesztünk, kidobott, én nem tudtam elengedni és beszélgettünk tovább, majd a sors úgy hozta hogy ide költöztem hozzájuk.

Igazából az apósomnak/leendő apósomnak nagyon sokat köszönhetek tényleg. Sokat sikerült csiszolnia a viselkedésemen, hozzáállásomon, intézett nekem egy jó munkahelyet is az előző kaki helyett.

viszont a párommal egyre jobban nem jövünk ki. Vagy én vagy a családom az maradi és idi***... Ami kissé fáj nekem.

pl. Én megmosom a tojást, és egy külön pohárba töröm fel aztán borítom a többi közé. Ugye lehet rajta csomó virus, baktérium főleg ha ürülékes amiatt mert házi. Emiatt én is anyám is egy idi*** (anyam is mindig megmossa)

vagy mert a nyers hús után kezet mosok. Anyám egy hüly* én meg *meleg* mert félek a hústól. Nem nem hústól félek, hanem a fertőzésektől.. 😀

Vagy mindenért én vagyok az idi***, lekiabál vagy akármi. ha szar napja van elküld a frászba.

Bennem most kezdődött körvonalazódni, hogy nekem ebből elég. Nincs erre szükségem.

Annyit nem keresek így sem hogy a saját igényeim fedezzem sajnos. főleg hogy most is 1 hét tappenzen vagyok tüdőgyulladás miatt.

Hüly* is voltam, vettem tv-t meg ágyat meg ezt azt. Legalább azt se tudom vinni ugye magammal.

szóval mit csináljak?

arra gondoltam vissza költözok anyámékhoz. Akikkel szintén alig találkozok, mert minek mesz oda...

Barátaim nuku. akik voltak lányok azoknak annyi értelem szerűen. pedig semmi kölcsönös vonzódás nem volt köztünk. Volt/van párjuk nekem is van. Csak lányokkal könnyebben kommunikálok, ők meg fiúkkal.

A pár fiú barátom is szépen lassan eltűnt, vagyis leépítettem őket, mert ez ilyen az olyan stb.

Szóval jól becumiztam. Maradtam egyedül kb. meg anyámék akikkel sok sok mindent meg kéne beszélnünk.

mi a teendő ilyenkor ?

félek lépni bárhová is...



2021. okt. 12. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj el azon gondolkozni, hogy anyudékkal hogyan tudod megbeszélni azt a sok-sok mindent.

A csajod egyértelmű, hogy semmibe vesz téged, valszeg úgy gondolja, hogy egy lúzer vagy, amiért az ő szüleihez cuccoltál. Mivel függsz tőlük, azt gondolja, hogy bármit megengedhet magának veled szemben, úgysem tudsz hová menni. Vagy épp arra vár, hogy megpattanj.

Mivel más lehetőséged nincs, beszélj anyudékkal. Értelmes gyereknek tűnsz, el tudod nekik mondani, hogy sajnálod, ami történt, és rájöttél, hogy hülyeséget csináltál, szeretnél hazamenni. Otthon húzd meg magad és segíts minél többet, hogy elhiggyék, hogy tényleg így van.

Dolgozz, tegyél félre pénzt, és lehetőleg a következő csajod legyen ennél normálisabb.

2021. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából elváltak a szülei, Apósasal irdatlan jól kijövünk. Igazából fiakénk kezel. Emiatt viszont nehéz lenne az elválás tőlük.

Akármi van velem beszélni meg elsőként.

Ő is próbálja ezt a kapcsolatot foltozni. A lánnyal beszélni állandóan.


Igazából túl sokat tettem szerintem a lanyért. Túl túl sokat. És sokat is néztem el neki.

Hülye szerelmes kölyök voltam, de kezd elmúlni. Csak hát túl sok mindent tettem le az asztalra. Az elmúlt 1 évet nézve olyan 1-1.5 millió Ft mindennel együtt.

Most fogtam meg a cuccom és költözok haza pár napra.

Igazából,. meghúzni nem kell magam a szüleimnel, mert annál azért jobb viszonyban vagyunk.

De jah, valószínűleg egy csicskának néz az "asszony" 😅

2021. okt. 12. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is az idióta és a hülye szó nem trágár :D. Amúgy meg nem vagy szerintem hülye, és tudod mi a megoldás, a szüleiddel kell mindenképp beszélni.
2021. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hiába vagy jó viszonyban apóssal, nem vele kell élned. Ha a lány ennyire semmibe vesz, akkor sajnos apuka nem tudja rendbe hozni.

Azzal, hogy mennyi pénzt veszítettél ne foglalkozz. Sokan vannak, akik szakításkor, váláskor egész vagyont veszítenek. Ez csak az anyagi oldala, majd az életben helyre jössz, de ne tedd tönkre magadat azért, mert sajnálod az anyagiakat. Ezek csak tárgyak, mind pótolhatók.

2021. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!