Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tegyek, mi a megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok kb 1 éve az egyik évfolyamtársamba. Én és a barátnőim azt állapítottuk meg, hogy sokat néz, szemezünk, illetve különböző rejtett jeleket ad. És a legjobb barátnőm és a barátja elhatározták hogy összehoznak minket (egyébként a barátnőm, a barátja és én osztálytársak vagyunk, a "kiszemeltem" pedig csak évfolyamtárs, de van közös óránk). A barátnőm párja beszélt a fiúval négyszemközt. Így kezdte: az egyik osztálytársamnak tetszel. Erre a srác: igen, tudom, xy (ez lennék én) rájöttem mert sokat néz.

Nem tudom volt e még valami, nekem ennyit árultak el, gondolom ez a lényeg. Ez volt 3 hete kb. Azóta megpróbáltam kiverni őt a fejemből, utálni, nem ránézni. Na, ebből egyik se jött össze. Folyton összesodor az élet vele. Ma konfirmálkodtunk,és mögötte kellett mennem kivonuláskor, bevonuláskor meg ő jött mögöttem. A fotózáson is mögöttem állt. Ugyanabba az étterembe mentünk ebédelni, és a szomszédos asztalnál ültek a családjával. Jövőre ugyanabba az iskolába fogunk járni (5 évig). Egyszerűen nem tudom mit csináljak, hogy verjem ki a fejemből. Mindenhol ott van, nem tudom elkerülni. Ha jól tudom még a kollégium is egy lesz. Kérlek szépen titeket, adjatok tanácsot, tippet, bármi hasznosat. Köszönöm! 14/L



2016. máj. 15. 22:04
 1/7 anonim válasza:

Egyszerű a válasz, én a párommal együtt azt vallom, hogy:

"Próbálkozni mindig szabad"

Ha váratod attól nem leszel okosabb ezzel kapcsolatban és a végén sértődés és félreértés lenne.

Ha a következő suliba osztálytársak lennétek az csak akkor kellemetlen, ha szétmennétek. Abban az esetben, ha nem lesztek osztálytársak bőven :D

Sokáig <3

2016. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az őszinteség a legegyenesebb út (vagymiaf4sz, késő van).

Valld be neki az érzéseid, nagyon rosszul nem járhatsz.

Sokkal inkább jobban.

2016. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De ő tudja, hogy nekem tetszik (jó azt nem hogy szerelmes is vagyok), reagált is rá. Csak ez az, hogy mit. Nem is érdekelte, nemhogy neki is tetszenék. Ha érezne valamit lépett volna már. Főleg így, hogy nemcsak sejti, hanem tudja is, hogy van esélye nálam.
2016. máj. 16. 07:54
 4/7 anonim válasza:
Beszélj vele, tudj meg egyértelmű választ. Minden jobb annál, hogy folyamatosan minden lehetőség pörög a fejedben. A végén még jól is kijöhetne.
2016. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Csak ha rosszul jön ki utána ciki lesz még évekig látni.
2016. máj. 16. 19:07
 6/7 anonim válasza:

Szia:)

Nézd,fiatal vagy most kell élned! Hidd el,mindig az a legjobb ha a szívedre hallgatsz. Ha el szeretnéd őt felejteni,akkor erőt kell venned magadon. Kösd le a figyelmed mással, például egy új hobbival. A nyár jó alkalom lesz erre. De ha szereted, miért ne próbálhatnád meg? Simán beszélhetsz vele az érzéseidről és majd meglátod ő mit érez irántad. Egy lány is bevallhatja mit érez ám:). és ha nem jön össze,ne csüggedj. Akkor legalbb tudod, hogy nem működött volna. Legyél bátor és őszinte! Sok sikert! :)

2016. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 6-os!
2016. máj. 19. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!