Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez csak engem zavar??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar??

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a fiúmmal írogattunk messengeren stb, és megkérdeztem h neki vannak e már haverjai a suliba, és válasza után meg kérdeztem h van e lány barátja (szokásos elővigyázatosságból kérdeztem meg) és írta h nincs de lehet majd lesz, engem ekkor elkapott a féltékenység, és írtam neki h lehet majd egy képmutató hülye picsXval fog haverkodni és a háta mögöt kamu híreket terjeszteni meg ilyesmi, vagyis próbáltam lebeszélni finoman, de nem nagyon ért semmit ezért megkérdeztem h mért akar lány havert, erre ő "idk" ezután írtam neki h "normális választ" ekkor ő meg csak ennyit írt h "ok" megkérdeztem még egyszer h mért akar lány havert erre ő megint csak annyi h "idk", ideges lettem és annyit írtam neki h "ok, nekem mind1, barátkozz lányokkal", én reagáltam ezt túl, vagy tényleg nem kellet volna felhoznia azt h akar egy lány havert, vagy nekem nem kellet volna megkérdeznem h van e lány haverja? Ne értse ezt senki félre, én bízom a barátomba h nem csalna meg csak úgy, de abba nem vagyok biztos h nem csábítja el e majd a lány haverja, ha meg el tudja csábítani és a barátom szerelmes lesz belé az nem a barátom hibája, érzéseinek nem tud parancsolni senki, akkor az annak a ribXncnak lesz a hibája és akkor bisztos h a szartis ki verem abbol a ringyóból. Pls help, szarul érzem magam most ez miatt. 17/L
2021. okt. 15. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen, te reagáltad túl. El fogod üldözni a túlzásba vitt féltékenységgel, ha így folytatod.
2021. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát valamennyire igen. Elsővel egyetértek. De hozzáteszem hogy ez a fiu részéről is szemétség! vagy csak sztem?
2021. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én jó magam is féltékeny típus vagyok, de ez azért már túlzás…Ha így viselkedsz, előbb-utóbb el fogod üldözni magad mellől. Ha annyira zavar a dolgod, probálj meg vele normálisan beszélni, nem kell mindjárt kiakadni.
2021. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy felnőtt férfinak sincsenek női munkatársai? Barátnő/feleség mellett is van az embernek élete.Nem a kutyád,hogy megszabd neki kivel barátkozzon,felesleges lebeszélned is bármiről.


A barátságok pedig nemtől függetlenül bárkivel kialakulnak.A barátság nem szerelem,nem szex,nem randi tárgya.

Valakinek jó a humorérzéke,valakinek könnyen megfog a laza stílusa,valakinek szimplán a kisugárzása vonzó,de ez nem jelenti,hogy azonnal egy ilyen személlyel ha jóban lesz majd le is cserél.

Vagy nem tudom ilyenkor mi jár a sok buta lányka fejében.


Ha meg akar csalni akkor meg fog anélkül is,hogy lennének lány barátnői.Egy 5 perces beszélgetés is elég egy buszmegállóban ahhoz,hogy megcsalj valakit.Ez akarat kérdése.

Ez a srác azt mondta,hogy lesznek haverjai,és lehet hogy azok lányok lesznek.Mert akar barátkozni.


Nem zárkózik el az ember a külvilágtól egy kapcsolat miatt,jól jegyezd meg.Mert te fogsz repülni mellőle.

2021. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mellett vagyok
2021. okt. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Te is túlreagáltad, bár azt nem értem, hogy miért nem tudott normálisan válaszolni. Lehet jót tenne, ha megbeszélnétek ezt.:)
2021. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Akkor fordítsuk meg.

Most itt aki nem pasi az is pasi,van egy barátnőtök.Megkérdezi,hogy vannak-e már haverjaid a suliban.Majd a válasz után megkérdezi,hogy lányok is vannak-e.BARÁTOK,HAVEROK.

Persze,hogy azt mondod előre,hogy lesznek.Miért mondanád,hogy nem lesznek ellenkező nemű barátaid?

1.Senkit nem tudsz kiszelektálni úgy,hogy ez lány ezzel nem barátkozom mert barátnőm van.

2.Közlöd,hogy egy ilyen hisztit még most le tudj és szokja a gondolatot a barátnőd,hogy nem ő az egyetlen nő a földön,és a párkapcsolat se vaksággal,se korlátokkal nem jár.


Teljesen logikus volt a srác,azt mondta amit mondania kellett,nem körített,nem utalgatott semmire.Közölte a nyílván valót: valószínüleg az iskolában lányokkal is össze fog haverkodni.

Ebben semmi rossz nincs.

2021. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. okt. 15. 23:55
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, csak teged
2021. okt. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy normális már bocsi. Ne csodálkozz ha kidob lol
2021. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!