Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok illetve Fiúk! Titeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok illetve Fiúk! Titeket zavar ha a párotok pl hiressegekert van oda? Tegyük fel valami cosplayerert. Vagy csak engem idegesít fel rohadtul? Xd Fiúk nálatok ez normális?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő hogy van amikor felhozza, hogy jaj ok a haverjaval erről a csajrol dumáltak ott volt meztelen blablabla(külföldiekrol van szó meg hiressegekrol úgymond)

De mégis olyan bosszantó

Beszéljen rolam:'D az nem lenne baj viccelek..

De a fiúknál ez mégis mit jelent? Miért kell? Xd



2019. jan. 25. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Már bocsi, de érdekes fiút fogtál ki magadnak. Én ilyet még csak lánytól hallottam, és engem nagyon is zavarna ha a barátnőm hírességekért rajongana. Bár ma már minden előferdül...
2019. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, de hany eves vagy, 12?


Igen, a pasik ilyenek. Ha latnad miket osztanak meg egymassal, amiket neked nem mutatnak meg...

2019. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Második xd

Attólmeg lehet bosszantó nem?

Azt az okoskodó fejedet egyem meg :D

Az érdekel más is van e így ezzel vagy csak nekem esik szarul tudom, hogy ilyenek a fiúk én meg lány vagyok és érzékeny... szomorú xd

2019. jan. 25. 23:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna
2019. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy ezzel képben, hogy a fiúk/férfiak, miket ki nem beszélnek, egymás közt a lányokról/nőkről, akkor jobb ha nem hitegeted magadat, valami be mesélt történettel!

Ez a valóság, ilyenek vagyunk, kár is ezen agyalni! Férfiak néha, sokkal pletykásabbak mint a nők, ezt jobb ha feldolgozod magadban!

2019. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy együtt vagytok, nem csak ti léteztek egymásnak. Mi is megbeszéljük, hogy jaj az meg ez jól néz ki, ez nem utal semmire, arra sem, hogy kevésbé szeretjük egymást vagy megcsalnánk a másikat, egyszerűen csak nem próbálunk hazudni a tényről, hogy foglaltak lettünk, nem vakok.
2019. jan. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Lány vagyok, és engem nem zavar. Azt néz akit akar, plusz a hírességek pont azért vannak, hogy az emberek nézzék őket.

Abban az esetben zavarna csak, ha tőlem is elvárná, hogy úgy nézzek ki mint azok. De szerencsére ilyen elvárással nem találkoztam, és nem hiszem, hogy valaha fogok. A fiúk sokszor nem olyanok, amilyennek először tűnnek, nem ítélem őket az alapján, hogy mit nézegetnek a neten, amíg nem Furryket. Az az egy kiakasztana engem is xD

2019. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Most néztem meg, hogy kik a cosplayerek és azért van egy két jó csaj😀

De, ha lenne barátnőm tuti csak ő érte rajonganék, mint anno.

2019. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mi is meg szoktuk dumálni hogy ez még az a nő jól néz ki és ez nem is zavar xd

Az zavar ha mással ez a témája annyira gáz xdd

2019. jan. 26. 12:02
 10/14 A kérdező kommentje:
De amúgymeg tudom hogy imád meg rajong értem mert mindig kimutatja és én is őt csak pfu a férfiak mind ugyanolyanok ilyen téren
2019. jan. 26. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!