Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A pasim mindig trikóban van,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mindig trikóban van, és nem szőrteleníti hónalját. Engem ez nagyon zavar. Hogy utalhatnék rá úgy, hogy értse és ne sértődjön meg? Csak szeritem igénytelenség?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Hello :)

Esküszöm jót nevettem most ezen a kérdésen, de hidd el komolyan veszem a dilemmádat:

Szóval a probléma az, hogy a pasidnak szőrös a hónalja. Miért tanúskodik ez feltétlen igénytelenségről? Neked miért fontos hogy borotvált legyen. A férfiak szőrösek, ami azt jelzi hogy ő férfi, a lányoknak hosszú a hajuk és nem annyira szőrösek mint a fiúk. Külsőség helyett inkább a belső értékekre fókuszálnék, hiszen a test megöregszik, majd meghal, elrohad... De az igazi értékek láthatatlanok, mint a szeretet, az odafigyelés, a törődés, a segítőkészség és még sorolhatnám... A test csak hús, ami porrá lesz, de a lélek nem. Mit mondjuk rád idős korodban? " Nézd már milyen őszhajszála van " vagy " Hú láttad milyen ráncos bőre van? "

Nekem erről ez a véleményem.

2019. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
A prolik meg a cigányok szoktak ujjatlan trikóban járni. Nem kellett volna esetleg összeállni egy ilyennel. Bár valószínűleg illetek egymáshoz.
2019. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eeee engem meg barátaimat is zavar ha szőrös a hónaljunk, nem szép látvány senkin se. Egyszerűen csak mondd neki, hogy jobban nézne ki ha nem lenne. Kicsit mosolyogva mondd akkor nem lesz gáz. Egyébként szerintem igénytelen, könnyebben is izzad, nehezebb higiéniát fenntartani, nem is szép. 20/F
2019. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony ebben a melegben igénytelenség, mert mindenki izzad és akinek nincs szőre az sem illatos, aki meg szőrős annak hányinger szaga van.
2019. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én magamat ismerve simán megkérdezném hogy amúgy nem akarod a honaljadat leborotválni?😁 Szerintem nem bunkóság. Persze ez attól függ hogy mennyi ideje vagytok együtt.
2019. jún. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

#4 Érdekes az én párom hónalja is szőrös, még sincs hányinger szaga.

Ápoltság/adottság kérdése kinek-milyen

2019. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!