Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normális szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Baratommal mindjart ket hete hogy osszejottunk de meg nem smarolt le meg semmi Ez nornalis vagy esetleg szolnom kene neki vagy mit tegyek
2021. okt. 26. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hogy jöttetek egyáltalán össze, ha nem is smároltatok? :D amúgy persze szólj neki.
2021. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Furának fura, ha hiányolod mondhatod neki
2021. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem mer, kezdeményezz te nála, ha így sem akar, akkor tényleg gond van.
2021. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, normális.

Az viszont nem, hogy alapvető dolgokat nem tudtok megbeszélni.

2021. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor találkoztatok úgy kettesben??

Nekem egyszer az egyik lány panaszkodott, hogy még nem volt csók és nem is tapiztam.

Hát basszus.

Háromszor találkoztunk, egyszer ott volt az anyja és a húga, a húgát ismertem, mondtam neki, hogy amúgy jó csaj a nővére. A hugica meg jelezte az észrevételem és összejöttünk.

Második talin is ott volt az anyja és a húga. A harmadikon csak a húga mászkált velünk. Hát tényleg fura, hogy nem másztam rá a családja előtt.

Szóval érdekelne a teljes történet. Mert sok infót nem adtál.

2021. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
2 hét után még mit akarna egy tini smárolni? Emberek vagyunk, van méltóság meg becsület! Szex meg főleg nem kell.
2021. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés infó. Például nem ártott volna, ha leírod, hogy kinek mennyi tapasztalata van. Mert ha neki semmi, de neked már van tapasztalatod kapcsolatok terén, akkor ez a te balf*szságod is. Tudom, hogy könnyebb a másikra fogni, de senki nem mondta, hogy nem te nem kezdeményezhetsz.

#6 meg egy idióta, 2 hét már messze az az idő, amikor meg kellett volna történnie az első csóknak.

2021. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!