Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Zavar egy fiúbarátja, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELPERGUY4 kérdése:

Zavar egy fiúbarátja, aki nyomul rá. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Segítsetek, mar tényleg nem tudom mit csináljak. Tehat van neki egy fiúbarátja aki mar többször is beprobalkozott nala, de a barátnőm mindig visszautasította. Eppen múlt héten történt az a szituáció hogy elment ott aludni annal a fiubaratjanal de nyugtagtatott hogy mas is lesz ott, és hogy a srac tiszteletbe tartja hogy van baratja.

Hat nem igy sült el.

baratnom bealudt a filmre es arra ebredt meg hogy a srac tapizza meg csokolgatja. Baratnom eldobta a srac kezét es kiment. Azt ígérte hogy megszakítja a sraccal a kapcsolatot de most ugy nez ki megint sikerült osszebaratkozniuk. Egyébként en ezt az egesz ottalvós dolgot nem is tamogattam de meg is mondtam neki. És most ez van es probalok nem féltékeny lenni, de annyira rossz erzesem van efelol, de nagyon szeretem, de egyre kevésbé bízom meg benne.

(16 vagyok es lassan 1 honapja leszünk együtt)



2021. okt. 28. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, de a barátnőd egy ribizli. Aki ezek után még haverkodik vele és tartja a kapcsolatot, annak belül tetszik, élvezi hogy nyomulnak rá, mert azt éreztetik vele hogy jól néz ki, vonzó.


Valószínűleg ez az oka, hogy a lány nem vágja ki a francba, miközben téged sem tisztel semennyire.


Nem szabhatod meg ki kivel beszélgessen és legyen "barát", annyit tudsz tenni hogy nem mész bele ebbe a végtelen játékba és szakítasz a lánnyal. Majd olyannal jössz össze, akinek van tartása és nem fér bele hogy a haverja alvás közben tapizgatja és rámászik.

2021. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Update: a lany már nem beszelgetett azota a sraccal + a srac szerint nem is történt ilyen úgyhogy a kerdes jellege értelmét vesztette
2021. okt. 28. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

1, biztos bevallaná a srác ha ilyen történt volna, igen :D


2, ha a barátnőd kamuzott ezzel kapcsolatban, csak még rosszabb


3, gyanúsan gyorsan változik a helyzet, az előbb még úgy tűnt megint összebarátkoznak :)


4, a te dolgod, csak utána ne legyél felháborodva ha kiderülnek dolgok

2021. okt. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez az en hulyesegem volt hogy megint osszebaratkoznak. Nem is akart ezek utan baratnom talalkozni vele mert undorodik a sractol.De ezt leis írta es rengeteg jelet is adott.
2021. okt. 28. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

Én a helyedben elhívnám valami kevésbé szem előtt lévő helyre azt a fiúbarátot és megbeszélném vele némi fizikai nyomatékosítás kíséretében. Légy férfi, különben minden csajodra rá fognak menni több-kevesebb sikerrel.

Jobban fogod érezni magadat is utána. Régen pl. erre volt a párbajjog.

2021. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan normálisnak tartod, hogy egy lány veled jár, de a “barátjánál” alszik?

Osztán mivel indokolja ezt a furcsa szokását?

Mert szexelnek! Mi másért.

Neked azt mondja, hogy “már nem”.

Te csak lgy biztos, hogy de!

2021. okt. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ott probléma van, hogy a barátnőd egy másik fiúnál alszik, akinek bejön. Határozottnak kell lenni ilyenkor, mikor a kapcsolatodról van szó. Igenis húzd meg a határokat. Mond neki, hogy ez így nem működik. Kész tények elé kell állítani, ha megégyszer ott alszik, akkor ne számítson rád a jövőben. Ne mondja már nekem senki, hogy egy normális értékrendekkel élő, hűséges lány nem érzi kellemetlenül magát ezek után.
2021. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez az, még akkor is ha barátok. Mi az hogy ott alszik, aztán rámászik és utánna újra beszélnek.
2021. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!