Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek természetes ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek természetes ha idegbeteg vagyok amiért a barátnőm a "pár perces" dumálás helyett már egy órája az egyik nagyon jó fiúbarátjával van?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint nagyon jó barátok ráadásul nagyon rég látta ezért engedtem meg neki, hogy amikor a srác elhívta egy kis dumálásra akkor lemenjen vele váltani pár szót. Szerintetek én vagyok betegesen féltékeny vagy normális ha ezért majd kicsit számonkérő stílusban beszélek vele és most is tiszta ideg vagyok? 18F
2015. jún. 10. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Igen normális. Én is az lennék, általában ez a fiú lány barátság rosszul sül el, főleg ha jóképü, izmos, meg nyalizós a barátja. És ezzel nem csak idegesiteni akarlak, figyelj rá!
2015. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

1-Ő a barátnőd és nem a kutyád. Nincs olyan, hogy megengeded neki.

2-Próbálj meg bízni benne, mert így meg fogod ölni a kapcsolatotokat. Ha akar, akkor úgyis megcsal.

3-A féltékenykedés helyett inkább arra fordítsd az energiádat, hogy foglalkozz vele

2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
TEljesen jogos. Én barátnőmnek is vannak néha fura dolgai, de eddig még csak fészen csinálta, de reménykedem, hogy tényleg engem szeret, mert hát nagyon hangoztatja amúgy, hogy csak én vagyok a mindene.
2015. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a kutyám de van olyan hogy nem engedem meg neki, ebbe ne szólj bele kérlek. Hidd el rengeteg foglalkozom vele, ebben biztos vagyok. Köszönöm a többieknek is a választ.:)
2015. jún. 10. 22:01
 5/5 anonim válasza:

Én egyből ott hagynám a pasimat, ha meg akarná szabni nekem, hogy mit tegyek, és mit ne... Nem az apám, és nem vagyok a szolgája... egyenrangú felek vagyunk.

Nem teszek olyat, ami az ő belém vetett bizalmát rombolja, de ugyanezt elvárom tőle is. Egyébként meg kis féltékenység oké, amíg nem tiltja meg, hogy mit tegyek. Én is szoktam bizonyos ismerőseire féltékeny lenni, ő is az exeimre, akikkel jó kapcsolatot ápolok, mégis jeleztem neki, hogy nincs oka féltékenységre, okkal nem velük vagyok, de beszélni fogunk, mert szakmabeliek, és szoktak hasznos dolgokat újságolni.

2015. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!