Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátomnak magányra van szüksége és már 2 napja nem ír?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek és a barátom azt mondta h egy kis magányra van szüksége persze mondta h szeret és megértem teljes mértékben. De mivel egy túlgondoló típus vagyok ezért megkérdeztem a legjobb barátját mi a helyzet és mondta h napok óta őt se keresi meg senkit. És kicsit aggódok érte vagy aggódok amiatt h már nem szeret és azért csinálja.Szerintetek mi lehet az oka?

2021. nov. 4. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Teljesen normális. Én évek óta az óraállítás környékén pár hétre elvonulok téli álomra. Nem kívánok senkivel beszélni vagy találkozni. Imádom:)
2021. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Valami miatt szr a kedve, ez lehet amiatt amit mondasz, de ezer más ok is van. Felesleges egyből rettegni, majd kiderül. Addig adj neki időt.


Mivel távkapcsolat, sokkal rosszabb hogy befordul és nem beszél.

2021. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Javasolj neki d vitamint
2021. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normális. Én is ilyen vagyok. F 43
2021. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!