Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit állítsak becenevet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit állítsak becenevet a barátomnak? (normálisakat)

Figyelt kérdés

2019. febr. 22. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Édesem, Életem, Hercegem, Rosszcsont, Kicsim...
2019. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Amilyet akarsz, nem feltétlen muszáj.

De mi nem mondhatjuk meg hogy hogyan becézd.

Így erőltetettnek tűnik, sokkal inkább szívből kell jönnie.

Ha most nincs ihleted akkor várj még, majd később lesz.

2019. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Krull a harcizom, Szófia hercegnő
2019. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Én barátomnak azt a becenevet adtam f@@ szfej. Hülyeségnem tartom az ilyen nyálas hülyeségeket.
2019. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
"12cm"
2019. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
Mikimanó, Klozett, Böhönyke... Remélem sikerül választani.
2019. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Az régen rossz, ha tőlünk, egy csapat idegentől kérdezed. Az a jó, ha valamilyen belsős poén, és mi nem ismerünk titeket, de lehet, hogy még a baráaitok se lának bele annyira a kapcsolatba, hogy ilyet kitaláljanak. Ha van valamilyen közös dolog, amit szerettek, akkor az alapján idulj el, például tegyük fel, hogy mindketten szeretitek a Gyűrűk urát, akkor lehet Gandalf és utána gyűrű emoji. Attól még, hogy a barátod, nem muszáj bele 30 szivecske, de ahogy érzed, van aki ezt szereti, mi ezt nem tudhatjuk.
2019. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Morzsi...
2019. febr. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az en aktualis baratnom pont egyszer szolithatna nem a nevemen. Aztan mar repulne is. Ki nem allhatom az ungyulu-bungyulu-szivecske-macika-hozzaallast.

Romantika es a szerelem nagyon jol elvannak a sajat nevemen. Ha mas neven hiv, mint a nevem, nyilvan megcsalt es nagyhirtelen osszekever a masikkal.


Nem tudom, te mit szolnal hozza, ha eztan kizarolag nyuszikamnak hivnalak, vagy frigidnek, ahelyett, hogy szivembol-szerelemmel suttognam a fuledbe a te sajat nevedet?


26F

2019. febr. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én exemen jócskán volt felesleg, de így szerettem. A becenevei ezek voltak.

"dömperbaba" "szumóbébi" "dundika" dödölle"

De mivel "Tüsi" volt az alap beceneve így lett "Tüskeböki"

Azért "kaktuszmalac" nak (🌵🐽) nem akartam már hívni...bár volt aki "sündisznó" nak hívta.

2019. febr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!