Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet azt elfogadni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt elfogadni, hogy ha van barátnőd, hogy van nálad sokkal jobb képű csávó,és ha úgy van simán eltudná vinni a barátnőd,asszonyod?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha BÁRKI el tudná vinni az adott nöt, akkor nagyon rosszul választottál, a hiba a nöben van!

Ha normál értékrendü nö, akkor a lehet más akármilyen jóképü, nem tudja elvinni.

2021. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Egyrészt nem csak a jóképűség az egyetlen döntő szempont. Másrészt szerintem bárki otthagyná a párját, ha sokkal jobb lehetősége lenne. Feltéve, hogy nem szerelmes éppen a mostaniba. Nők esetében általában a környezetük ítélkezése visszatartó erő, férfiaknál is, csak sokkal kevésbé.
2021. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

'Másrészt szerintem bárki otthagyná a párját, ha sokkal jobb lehetősége lenne'

Na ez az.. sokan így vannak ezzel, én soha nem hagynám ott a nőmet...

2021. nov. 4. 19:05
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha emiatt hagy el, akkor sosem szeretett téged, vagy csak gold digger
2021. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Pont így éreznek a 20 év fölötti Opelek.
2021. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
A szépség relatív mindenkinél van szebb is jobb is. Ha szeret téged akkor nem hagy el. Ha neki még a külső a legfontosabb tényező akkor még nem élte ki magát. Ezért is van manapság nagy korkülönbséggel sok pár. Az idősebb partnerben vannak akik a pénzt látják, de pl több fiatal aki már komoly kapcsolatra vágyik inkább idősebb párt választ, mert az meg tudja adni a családot illetve már kiélte magát és meg akar állapodni. Persze akad olyan is aki még 40 évesen is megy jobbra balra pláne a gazdagabb réteg pl Sz. Fecsó Luxus Vivi exe.
2021. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Először is nincs nálam sokkal jóképűbb csávó :)))

Másodszor pedíg ha nem volnák szerelmes a csajba és ő se belém akkor bele se mennék egy kapcsolatba...

Szerintem egy normális kapcsolatban fel sem merülnek az ilyen kérdések, én mondjuk unalmasnak tartom magam, de nagyon sok emberrel elvagyok és még a gondolata sem merül fel annak, h unalmas lennék, kb így kellene legyen egy kapcsolat is, szóval ne magadban hanem a kapcsolatban keresd a hibát!

2021. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6%
Ez mindkét irányban így van. Mármint, a barátnőd is gondolkodhat ezen, hogy "annyi nálam szebb lány van, miért pont én kellenék a barátomnak, amikor lehetne neki szebb barátnője is?" Szóval érted, az ember mindig találhat olyat, aki jobban néz ki, de ez nem csak arról szól. Nézhet ki jobban, de most az nem jelenti, hogy jobb is. Ha együtt vagy valakivel, valószínűleg (remélhetőleg) szeretitek egymást, és meg van az okotok arra, hogy miért pont a másikat választottátok. Mindig van olyan, aki jobban fog kinézni, de mit számít? Az csak a külső, most az nem feltétlen jelenti azt, hogy a barátnőd jól kijönne avval a jobban kinéző pasival, se semmi ilyet. Ez csak annyit jelent, hogy az az adott pasi jobban néz ki, de ennyi. Most az ember jó esetben nem azért megy bele egy párkapcsolatba, mert a másik fél olyan jól néz ki.
2021. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha egy lány szerelmes belém, akkor velem marad, nézhet ki bárhogy egy másik srác. Ha viszont nem szerelmes belém, akkor eleve nem is jönnénk össze.
2021. nov. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Nálad hatalmas bajok vannak . Ilyen godnolkodással ne akarj kapcsolatot. Ha lenne barátnőd akkor elhagynád egy nagyobb mellű csajert?
2021. nov. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!