Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Udvarláskor a lánynak mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarláskor a lánynak mit szokás vinni? (F/17)

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretek semmit se kapni ilyenkor, inkább örülök, ha meghív valamire, talizunk, együtt vagyunk, ilyenek... virágot szoktak, de akkor meg egész randin azt cipelni, gőleg ilyen hidegben meg is fagy
2015. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valóban virágot de ahogy az első írta ilyenkor megfagy. Azt akkor célszerű ha előtte nála találkoztok így letudja rakni.

Egyébként csoki jó ötlet.

De kérdezd meg mit szeret. Pl. A savanyú gumicukrot, A mentolos csokit és vegyél olyat :)

2015. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék semmit de nem vagyok a helyedben
2015. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ, de szerintem a te korosztályodnak laza szokványai vannak. A virág túlzás lenne, az nem gimis csajozásra / együtt lógásra való. Ha nagyon vinni akarsz valamit, és a pénztárcád megengedi a normálisabb minőséget, vegyél valamilyen dobozos aprócsokit, amit együtt elmajszoltok. Tipp: ne az ízetlen vacakok közül válassz, mert fordítva fog elsülni :)
2015. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ne a szokást kövesd,légy saját magad!
2015. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fáy válasza:

Én ezt imádom!

[link]

2015. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 666Roberto666 válasza:
Jégkrémet
2015. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Karikagyürüt, és egy jó autót.
2015. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gumit.
2015. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!