Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem azt, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy ha meglátom barátomat csak ides leszek tőle, feltudnék robbani?

Figyelt kérdés

Nem, nem azért mert annyira szeretem. Negatív ideges, feltudnám sokszor rúgni. 2 éve vagyunk együtt, lassan 6 napja érzem ezt. Mindenre féltékeny, állandóan avval basztat, hogy keressek mást. De egyébként, ha szakítunk itt toporzékol, mint egy hat éves. Már 2x szakítottunk. Nem sikerült. Két napig bírta talán. Én egész jól voltam akkor, kicsit sírtam, mert csak vége lett, de mélyebben nem fájt. Nem mardosott.

17l 23f


2021. nov. 10. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj előle
2021. nov. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudod, hogy ennek már rég vége mégis vele vagy még mindig.
2021. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a francba, de minél előbb. Mi az, hogy amikor korábban szakítottatok, akkor 2 napig bírta?? Te bírd sokkal tovább. Nem találkozni vele, telefont nem felvenni, üzenetre nem válaszolni.
2021. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy rossz,francért vagy vele még? Sosem leszel boldog egy ilyen pasi mellett, minden lépésedről tudni akar konkrétan,mindent irányítani,úgy jön ez le, mint ha tárgy lennél a szemében. Féltékeny, mert nem akarja elveszíteni a támaszpontját, ugyanis nincs elég önbizalma meg önértékelése,azt hiszi ha téged elveszít, sose lesz senkije,és ha el akarod hagyni bedobja az érzelmileg manipulációs technikát. Gondolom ezért engedted vissza,szakítsd meg vele mindenhol a kapcsolatot, és jusson eszedbe, ha azzal fenyegetőzne hogy kárt tesz magában, az csak és kizárólag az ő felelőssége.
2021. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesít, miért vagy vele? Téged miért érdekel, hogy meddig bírja? Az idődet húzod vele.

Ha már szakítottál, miért nézed az üzeneteit egyáltalán? Letiltani mindenhonnan, csak így tudsz továbblépni.

2021. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Egyikotok sem normalis.
2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
felnott ferfi letere igy viselkedik? dobd, es tiltsd le mindenhonnan, ez baromira nem egeszseges. hadd toporzekoljon, ne engedd vissza. az ilyenek lesznek kesobb bantalmazok
2021. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!