Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak h felfigyeljen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h felfigyeljen?

Figyelt kérdés
Na szóval van a suliban 1 évvel idősebb srác tök helyes meg minden. Múltkor elkérte az egyik barátnőm az Insta nevét nekem rá is írtam valószínűleg nem tudja ki vagyok ezért nem válaszol. Viszont ma is ugyanakkor voltak vége az óráinknak és arra lakik amerre én hazamegyek és pár lépéssel volt előttem viszont az összes osztálytársam látott volna így arra gondoltam hogy majd messzebb oda megyek hozzá és megmondom neki h én írtam rá de sajnos mivel egyik barátja se volt ott busszal hamarabb hazaérhetett így felszállt és nem tudtam neki megmondani. Mit ajánlotok a suliba a folyosón mondjam meg neki vagy inkább suli után?

2021. nov. 10. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Ne mondj neki semmit. Menj el elotte rakjarasban. Tuti felfigyel rad.
2021. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt megmondani, hogy "Hé, amúgy én rádírtam instán!". Csak kezdj el vele beszélgetni. Ha nem teszed, sose fog kiderülni viszonozza e!
2021. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Adom #2 szavait. Persze a beszélgetésben mellékesen megemlítheted, hogy már írtál neki, de ezt sem muszáj.:)
2021. nov. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat holnap beszélek majd vele
2021. nov. 11. 14:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Na? Beszéltél vele?
2021. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem mert ott voltak körulötte állandóan a baratai és igy nem mertem oda menni hozzá majd hétfőn de az 100% majd jelentkezem
2021. nov. 14. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy haladsz?
2021. nov. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az elején jólmegvoltunk aztan masnapra a "baratnőm" bealítot egy hisztis picsanak meg mindennek elhordott és most megharagudott rám
2021. nov. 21. 08:09
 9/10 A kérdező kommentje:
semmi nem lett mint kiderült csak ki akart hasznalni a srac
2021. nov. 22. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom :/

De jó hogy kiderült mik voltak a szándékai még mielőtt túl késő lett volna.

Fel a fejjel :)

2021. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!